--

--

Ždírec přetlačil Speřice

12

Hostující Ganobjak dostal tři minuty po příchodu na hřiště červenou kartu a domácí přesilovku využili.

V první půli branka nepadla

Domácí v závěru rozhodli

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Michal Votava (trenér): Po dvou předchozích domácích prohrách jsme potřebovali naplno bodovat. Naše vítězství bylo zasloužené.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda (trenér): Šancí bylo dost na obou stranách. Po prvním poločase to mohlo být klidně 3:3. Okamžik, kdy jsme dostali červenou, jsem neviděl, ale je jasné, že zdraví hráčů je na prvním místě.

M. Vlček [-] - M. Najman [-] (89. D. Procházka [-] ) , O. Štědrý [-] , P. Novotný [-] , J. Málek [-] , J. Novotný [-] , D. Vrána [-] (79. P. Klimeš [-] ) , M. Koutný [-] (62. P. Pátek [-] ) , J. Veselský [-] , M. Svoboda [-] , O. Pavlas [-]

J. Moravec [-] - M. Fukan [-] , V. Zach [-] , P. Honzárek [-] - P. Pech [-] , J. Merunka [-] (88. J. Boček [-] ) , M. Eremiáš [-] (70. V. Ganobjak [-] ) , D. Vlček [-] , L. Kolčava [-] - P. Soukup [-] , M. Štěpánek [-] (70. M. Duba [-] )

ŽK: 43. M. Koutný , 73. J. Málek , 86. J. Veselský - 43. M. Fukan , 64. J. Merunka , 73. M. Duba , 86. D. Vlček . ČK: 73. V. Ganobjak .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - VAŘACHA Jan, PAVLAS Jiří.