25. M. Pecina (p.) - 22. E. Burac , 30. M. Totka , 46. E. Burac , 81. R. Ciprys , 84. J. Krč
12

Hosté si poradili s Polnou a snížili manko na rezervu Zbrojovky.

Hosté po půli vedli

Lanžhotu trvalo dvacet minut, než poprvé prolomili domácí defenzivu. Na Buracovu branku z 22. minuty ale domácí bleskově odpověděli, když nařízenou penaltu proměnil Pecina - 1:1. Hosté si ale vedení vzali po půlhodině hry zpět zásluhou trefy Totky a ještě do poločasu uklidnit Lanžhot gólem do šatny Burac - 1:3.

Hosté si vedení pohlídali

Po změně stran se už trefovali jen hosté, a to  až v závěru. Nejprve pálil přesně v 81. minutě střídající Ciprys a v 84. minutě přidal pátou trefu do sítě Polné Krč - 1:5. V závěru utkání si divizní premiéru odbyl patnáctiletý dorostenec Lukáš Uher. Ovšem ne jako brankář, kterým je, nýbrž jako hráč v poli. Odehrál posledních pět minut zápasu, když na trávníku za rozhodnutého stavu nahradil střelce poslední lanžhotské branky.   TJ Sokol Lanžhot / web

TJ Sokol Lanžhot
Jaroslav Hílek (trenér): Minulý zápas jsme si rozebrali na videu, co tam bylo špatně, to jsme si zdůraznili, ale kluci to stejně věděli. V Polné jsme měli jasnou motivaci vyhrát, tím, že Zbrojovka ztratila, jsme se na ni chtěli dotáhnout. A to se povedlo. Šli jsme sice do vedení, pak přišlo podkopnutí ve vápně po naší chybě a penalta. Naštěstí jsme se z vyrovnání nepoložili a do pauzy přidali ještě dvě branky. Soupeři jsme toho tentokrát moc nepovolili, moc jsme jim nepůjčili balon a taková hra se mi líbí. Protože nás na lavičce bylo málo, v závěru jsme dali možnost zahrát si mladému lanžhotskému odchovanci, který s námi chodí na tréninky, má chuť i talent, a když už jsme ho na lavičce měli, dali jsme mu šanci. Před zápasem o tom nevěděl, že jsme ho zapsali i jako hráče, aby mohl nastoupit. Bylo to pro něj překvapení.