Přestřelka pro Břeclav

11

Zápas rozhodli hosté v poslední minutě, když se trefil Skočovský.

Hosté po půli vedli

Domácí šli do vedení už v 5. minutě. Svoboda dostal přihrávku za obranu, Fibingr netakticky vyběhl za velké vápno a domácí útočník jej pohodlně obstřelil - 1:0. Za tři minuty bylo srovnáno. Domácí nedokázali po centru z levé strany odvrátit míč, ten napálil Grábl a díky teči Skočovského míč skončil za zády Moravce - 1:1. Ve 23. minutě hosté zahrávali rohový kop a nekrytý Grábl poslal hlavou míč do sítě - 1:2.  V prvním poločase už další branka nepadla.

Hosté v závěru rozhodli

V 50. minutě domácí kopali rohový kop a míč dostal do sítě Vlček - 2:2. V 58. minutě Knotek přihrál míč ke Kristoňovi, který neváhal a přízemní ránou na přední tyč nedal Moravcovi šanci - 2:3. Domácí srovnali v 75. minutě, kdy se po centru Soukupa trefil podruhé v zápase Svoboda - 3:3. Rozhodnutí přinesl závěr zápasu. Dlouhý míč za obranu odehrál Štěpánek jen ke Skočovskému, který trefil odkrytou branku, jelikož Moravec se s vlastním bekem nedomluvil - 3:4.

TJ Dálnice Speřice
Jiří Holenda (trenér): Rychlý gól nám spíš uškodil. Měli jsme problém s bráněním standardních situací. Problémy nám dělal i hostující kapitán Hloch. Soupeři jsme na konci tři body darovali. Rozhodně jsme nepodali odpovídající výkon.

J. Moravec [-] - P. Honzárek [-] , M. Řezáč [-] (46. M. Eremiáš [-] ) , M. Fukan [-] - L. Kolčava [-] , D. Jančík [-] (46. M. Štěpánek [-] ) , J. Merunka [-] (81. M. Duba [-] ) , D. Vlček [-] , P. Pech [-] - P. Soukup [-] , P. Svoboda [-]