43. P. Lapeš - 16. J. Coufal , 44. J. Coufal , 63. L. Dočkal , 79. D. Fikar , 80. M. Vrzal
10

Domácí nepotvrdili body z Polné a po změně trenéra na další body čekají.

Hosté po půli vedli

Zápas v Tasovicích otevřeli brankou hosté z Havlíčkova Brodu. V 16. minutě se dostal za obranu Coufal a se zakončením si věděl rady - 0:1. Domácí srovnali ve 43. minutě, když nedohodu v zadních řadách hostů potrestal pohotový Lapeš - 1:1. Hosté však na domácí branku rychle odpověděli. Hned po rozehrávce se z levého křídla dostal ke střele po Coufalově akci Válek, Koukal střelu vyrazil k Coufalovi a ten poslal hosty do vedení - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se po pauze snažili, ale branky dávali jen hosté. V 63. minutě se k přímému volnému kopu postavil Válek a nedůrazné domácí potrestal Dočkal - 1:3. V 79. minutě navíc hosté využili rychlý brejk, když se přesně k tyči trefil Fikar - 1:4. Hned poté vystřelil z dálky Vrzal a Koukal se v bráně musel červenat - 1:5.

FC Slovan Havlíčkův Brod
Martin Slavík (trenér): Jsem rád za tři body a velmi dobrou produktivitu. V Tasovicích Slovan dlouho nevyhrál. Protočili jsme 16 hráčů, a to je taky velmi pozitivní před náročným koncem podzimu.