Zbrojovka si poradila s Humpolcem

11

Posílené béčko Zbrojovky prohrávalo, ale nakonec zápas dovedlo ke třem bodům.

Domácí po půli vedli

Domácí měli v úvodu s nepříjemnými hosty problém. Humpolec šel nakonec dokonce i do vedení. V 18. minutě Šerý našel za obranou Saviho, který střelou po zemi otevřel skóre - 0:1. Domácí však do přestávky výsledek otočili. V 22. minutě Pachlopník rychle rozehrál přímý volný kop, Martinek se uvolnil a přesným centrem našel hlavu Potočného - 1:1. Těsně před přestávkou pak vydal středem hřiště Šmíd, narazil si s Pachlopníkem a akci zakončil podél gólmana Dubce - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Po hodině hry domácí uklidnil Potočný, který dostal přihrávku od Klusky a trefil odkrytou bránu Humpolce - 3:1. Konečnou podobu výsledku dal o dvě minuty později aktivní Kolečkář, když k němu propadl centr na zadní tyč, kde zůstal nekrytý - 4:1.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Oboustranně výborné utkání, které mělo tempo a diváky muselo bavit. Výsledek je pro nás trochu krutý a myslím si, že jsme hlavně v první půlce byli více než vyrovnaným soupeřem. Velké poděkování patří fanouškům Humpolce, kteří v hojném počtu dorazili fandit a vytvořili skvělou atmosféru.