--

Tasovice zabraly v Polné

22. M. Pecina (p.) , 32. I. Kazlou - 2. P. Šuba , 9. P. Lapeš , 24. M. Blahoudek , 39. P. Lapeš , 84. A. Ryška
10

Hosté po sérii nepovedených zápasů jasně vyhrály v Polné, které pomalu dochází dech.

Hosté po půli vedli

Hosté se po odvolání kouče Volfa do svého soupeře zakousli a brzy vedli o dvě branky. Už ve 2. minutě se po povedené akci a souhře několika hráčů dostal k míči Šuba a zhodnotil práci svých spoluhráčů - 0:1. V 9. minutě navíc domácí chybovali v rozehrávce a Lapeš poslal míč k zadní tyči - 0:2. Ve 22. minutě hosté zahráli rukou ve velkém vápně a penaltu přesvědčivě proměnil Pecina - 1:2. Za další dvě minuty se znovu trefili hosté. Blahoudek se po centru z pravé strany prosadil střelou do protipohybu brankáře - 1:3. Domácí do přestávky snížili. Ve 32. minutě Vošmera našel Kazlou a ten se hlavou nemýlil - 2:3. Do přestávky však hosté přidali ještě jednu branku. Vašina našel parádně za obranou Lapeše, který se trefil přesně k tyči - 2:4.

Hosté si vedení pohlídali

Po pauze už byla k vidění pouze jedna branka. V 84. minutě byl na konci povedeného brejku Ryška - 2:5. Poté už se zápas jen dohrával.