V Polné rozhodl Vorpršal

13

Zápas v Polné nabídl jedinou branku, kterou vstřelili hosté.

V první půli branka nepadla

Již v 7. minutě po pěkné přihrávce Čalouda střílel Khalid z malého vápna nad branku a v podstatě celý zápas byl v duchu zahazování šancí ze strany Slavoje. Slavoj si v první půli vytvořil ještě další tři šance, ale bez gólového efektu. Ždírec hrál důrazně a d­obře přenášel dlouhými pasy hru, ale krom trestného kopu z 23 metrů, který Ždírec zakončil nad bránu, polenský brankář moc práce neměl.

Hosté po přestávce rozhodli

Druhá půle byla ve stejném duchu zahazování šancí Slavoje, kdy velice dobře zachytal ždírecký gólman Gregovský. Vše rozhodl zbytečný roh, kdy hlavou vstřelil jediný gól utkání v 79. minutě Matěj Vopršal - 0:1. Domácí hráči v tomto utkání podali standardní a dobrý výkon, ale bez vstřelené branky, kdy Ždírec byl v tomto utkání šťastnějším týmem.