2:1
(2:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

19.08.2023 10:15

3.kolo, Divize D, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Havlíčkův Brod přetlačil Humpolec


Branky


13

Domácím se daři a především díky povedené první půli slaví tři body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí po půli vedli

Havlíčkův Brod začal lépe a v 18. minutě šel do vedení, když Coufal po Bajerově využil nabídnutého prostoru, navedl si míč a z úhlu povedenou ránou překonal Dubce - 1:0. Domácí ještě do přestávky přidali jednu branku. Ve 40. minutě se po standardní situaci trefil Hloušek, ke kterému vrátil míč ze zadní tyče Coufal - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí byli aktivní i po přestávce. Bajer však zahodil sólo a Válek mířil z přímého volného kopu těsně vedle tyče. V 51. minutě fauloval Dočkal a domácí šli do oslabení. Hosté svoji územní převahu zužitkovali až v 78. minutě, když se nejrychleji zorientoval Popovych a křížnou střelou snížil - 2:1. Za tři minuty však Popovych viděl červenou kartu a síly se vyrovnali. V dalším průběhu už branka nepadla.Ohlasy k zápasu


FC Slovan Havlíčkův Brod
Martin Slavík (trenér): Do červené karty jsme hráli velmi dobře, ale po ní zápas skončil. My jsme se zatáhli a hosté se snažili do nás nějak dostat. V závěru už jsme si vše pohlídali.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): První gól byl strašně důležitý a vlastně určil ráz utkání. Mrzí mě velice přísná červená karta pro našeho hráče, který jen zablokoval míč.Sestavy


FC Slovan Havlíčkův Brod
L. Konrád [-] - L. Dočkal [-] , J. Válek [-] , P. Víšek [-] (46. J. Panský [-] ) , J. Bajer [-] (82. V. Novák [-] ) , J. Coufal [-] , D. Fikar [-] , M. Cakl [-] , V. Hloušek [-] , J. Pabousek [-] (65. A. Novák [-] ) , M. Pavlík [-] (46. A. Dejl [-] )

AFC Humpolec
A. Dubec [-] - M. Kameš [-] (77. A. Zástěra [-] ) , F. Och [-] (65. V. Šmíd [-] ) , Š. Zástěra [-] , M. Kodria [-] , A. Savi [-] , M. Havel [-] , I. Popovych [-] , O. Luňáček [-] , D. Maršík [-] , J. Pešek [-]

ŽK: 12. V. Hloušek , 35. J. Coufal , 70. J. Bajer , 92. L. Konrád - 39. I. Popovych , 47. D. Maršík , 66. J. Pešek , 76. M. Havel . ČK: 51. L. Dočkal - 80. I. Popovych .
Počet diváků: 190. Rozhodčí: Mayer Jan - PŮČEK Martin, NÁPRAVNÍK Jan.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Martin Mužátko

Expert: Patrik Soukup
Tip experta: výhra hostů

Humpolec potvrdí výborný vstup do soutěže.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích