14.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2022-2023

--

Jesenice podtrhla nepovedenou sezonu Řevničova

16. M. Kočí , 72. J. Fujera - 24. M. Kovář , 41. P. John , 55. V. Fiala , 58. J. Pfejfer , 75. K. Pros , 77. V. Fiala
14

Alespoň vítězstvím se mohli řevničovští fotbalisté rozloučit s nepovedenou sezonou, výsledkem které je sestup. Jesenici o ni nešlo, mohla hrát uvolněně a na hřišti to bylo vidět.

SK Sparta Řevničov
Jan Fujera, útočník: Zápas, ve kterém nám o nic nešlo a k tomu před dokopnou, také to tak na hřišti vypadalo. Soupeř chtěl vyhrát i v bezvýznamném zápase. My si šli zahrát v kombinované sestavě, kde se na poločas objevil i stoper na hrotu a podle toho vypadá i výsledek.

FC Jesenice
Jaroslav Mutínský, obránce: Na poslední zápas jsme se těšili, sešli jsme se celkem i v hojném počtu. Když zápas začal, tak od začátku jsme měli hodně příležitostí ujmout se vedení, ale v koncovce jsme selhávali, tak se toho ujmul soupeř a šel do vedení. Hlavu dolů jsme určitě nedali a věřili jsme, že to tam padne. Do poločasu jsme vedli 1:2. Do druhého poločasu jsme si chtěli zahrát fotbal a dělo se tak, soupeř hrozil protiútoky, ale s tím jsme si poradili i s trouškou štěstíčka. Nakonec jsme si udělali náskok a ten už jsme nepustili, takže jsme ze hřiště odjížděli s dobrou náladou a ta pokračovala celou dokopnou.

P. Tomeš [-] - M. Tóth [-] , M. Kočí [-] , J. Sedlák [-] - J. Murčo [-] , J. Fujera [-] , J. Husák [-] , J. Čech [-] (74. D. Jun [-] ) - V. Kapr [-] , J. Sedlák [-] - T. Bohatý [-] (46. L. Přibyl [-] )