24.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Neuvěřitelných 11 gólů padlo ve Slezských Rudolticích!

2. J. Blažek (p.) , 10. J. Janulek , 17. J. Hvižď , 26. J. Hvižď , 34. K. Burian , 46. J. Hvižď , 50. K. Burian , 58. J. Vajdík - 1. S. Calek , 16. K. Nečesal , 37. M. Hampl
2

Zápas mezi Rudolticemi a Velkou Štáhli přinesl gólové hody!

Hned prvním poločase padlo 8 gólu!

Hned v rozehrávce hostující kapitán napálil míč z poloviny na branku a gólman domácích zazmatkoval a moc pod břevno nechytl(cca 7 vteřina zápasu). Hned po rozehrávce domací vystřelili na bránu a byl z toho roh. A z rohu hned penalta, kterou ve 2 minutě Jaromír Blažek proměnil. Na hosty domací vlétli v plné parádě a v 10 minutě střelou asi z 25 metrů  vedli. Za 5 minut  hostující gólman z výkopu překopl obránce a útočník střelou z jedné vyrovnal. O minutu později zase domací překopli hostující obranu a bylo to 3:2. Pak po dvou krásných kombinacích  přidali další dvě branky a soupeř ještě snížil do poločasu ze standartky na 5:3. V první minutě druhého poločasu jsme po chybě obrany přidali další gól. Soupeř nebyl nijak nebezpečný hrál jen dlouhé nakopávané míče ale toť vše. Postupem času jsme přidali ještě dvě branky při jedné z nich si gólman přímo z autu hodil míč sám do branky a pak jsme prostřídali hráče a  zápas se už jen dohrával. Zápas byl bohatý na góly ale soupeř mi přišel dost odevzdány. Zápas se hrál většinu jen na jednu branku. Počasí bylo suprové terén taky tepla klobása, pivo teklo proudem, atmosféra super, takže parádní sobota. Mějte se

Druhý poločas přinesl

V první minutě druhého poločasu domácí po chybě obrany přidali další gól. Soupeř nebyl nijak nebezpečný hrál jen dlouhé nakopávané míče ale toť vše. Postupem času domácí přidali ještě dvě branky při jedné z nich si gólman přímo z autu hodil míč sám do branky a pak domácí prostřídali hráče a  zápas se už jen dohrával.

TJ Slezské Rudoltice
Jaromír Blažek (kapitán) Zápas byl bohatý na góly ale soupeř mi přišel dost odevzdány. Zápas se hrál většinu jen na jednu branku. Počasí bylo suprové terén taky tepla klobása, pivo teklo proudem, atmosféra super, takže parádní sobota.: Jaromír Blažek - Zápas byl gólově pro diváky bohatý a padaly i kuriózní góly sem za svoji kariéru osobně neviděl.

J. Janulek [-] - J. Janulek [-] , J. Hvižď [-] , J. Vajdík [-] , M. Pargáč [-] , K. Burian [-] , L. Štefanik [-] , J. Šrubař [-] , P. Bartoníček [-] , J. Vasiliadis [-] , J. Blažek [-]

AK Velká Štáhle
F. Tuška [-] - Š. Kašpárek [-] , Z. Fiury [-] , M. Hampl [-] , K. Nečesal [-] , A. Chudý [-] , L. Mihál [-] , T. Pifka [-] , S. Calek [-] , Z. Janáč [-] , M. Ujfaluši [-]

ŽK: 55. J. Hvižď , 82. J. Blažek - 10. K. Nečesal , 65. J. Bubela .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: EFTIMIADIS Vasil - MAVROPULOS Pavel (N), FURIŠ Jaroslav.