ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 19.kolo Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Vítězem se stal Andreas Mika z týmu TJ Světlá Hora!

0
Andreasi tento víkend se ti povedla skvělá věc 2 góly během 11 minut a k tomu si přidal asistenci! Jaké jsou pocity?
Pocity mam dobré, pokaždé když vstřelim gól a nebo dam asistenci , hlavně už díky tomu mam dobrý pocit, jelikož jsme zápasy poslední dobou prohrávali,ale probudili jsme se všichni.
Jak ses připravoval na tenhle zápas? Věřil si že ti to tam právě v tomto zápase padne?
Ano věřil jsem v to, ale ne jenom já ale cely tým jsme šli do toho naplno ,ale nečekal jsem že dam dva góly během 11 minut a jednu asistenci,samozřejmě zásluhu mají všeci.
Věříš že vás pohodlná výhra na hřišti Chomýže odrazí směrem k lepším výsledkům?
Věřím že určite jo,jelikož jsme prohrávali poslední dobou za sebou což pro nas nebylo vůbec dobré. Určitě nepovolíme a budeme se snažit dál
Jak hodnotíš předchozí zápas?
Za nás dobrej výkon i když jsme prohráli 3:1 tento zápas nás vedl k tomu víc na sobě zamakat, tudíž jsme zabrali v zápase proti Chomyži.
Jaké jsou tvé fotbalové cíle?
Hraju fotbal už 13 let a moje cíle jsou že se chci tomu věnovat naplno ale uvidíme co mi fotbal v životě da za šance.
Čekal si že budeš zvolen hračem kola?
Ne vůbec jsem to nečekal ale určite jsem za to rád a díky svému týmu a všem kteří ve mě věří a podporuji.
Už někdo ze spoluhráču ví že si hráčem kola? Co na to říkali?
Jo řekl jsem jim to a gratulují tomu že jsem to vyhrál.
Bude tě výhra v anketě něco stát do klubové kasy?
Sice máme kasu ale nikdo do kasy nedává .
Čemu se věnuješ mimo fotbal, jaké jsou tvé koníčky?
Mimo fotbal se věnuji opravě aut, ale většinu času trávim s rodinou a kámoši ,někdy si zajdu zacvičit.
Studuješ nebo pracuješ?
Ještě studují obor automechanika, kde jsem v druhým ročníku .
Kolik ti je?
V květnu 18.
Máš nějaký oblíbený fotbalový tým?
Můj oblíbený fotbalový tým je Paris Saint Germain.
Zajdeš si někdy, když máš čas, na nějaký zápas naší nejvyšší soutěže Fortuna ligy?