23.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Staré Město si podělilo body s Chomýži!

3

V tomto zápase padly 2 góly až v samotném závěru

První poločas branku nepřinesl!

K Sobotnímu utkání odjížděli Chomýžané v hodně oslabené sestavě bez řady opor, ale kluci se semkli a bojovali do poslední minuty a to jim přineslo první jarní body. Prvních dvacet minut byli domácí lepším týmem když dokonce nastřelili dvakrát tyč, ale pak hosté hru vyrovnali a také z brejků hrozili.

Druhý poločas rozhodl o dělbě bodů!

Až do 85 min se hra odehrávala hlavně ve středu pole pak se ovšem domácím podařilo vsítit vedoucí branku po střele z hranice šestnáctky. Hosté to nevzdali a zatlačili  soupeře a v 93.minutě po centru Edy Laryše z levé strany zapadl míč do šibenice a bylo srovnáno. Utkání tak skončilo 1:1.

TJ Sokol Chomýž
Antonín Baczke (hrající trenér) Naši věrní Opavští fanoušci v čele s Džekym nás po celou dobu utkání výrazně podpořili a po zápase proběhla zasloužená děkovačka.:

FSK Staré Město
F. Čuda [-] - I. Krajčovič [-] , J. Olbert [-] , L. Dorňák [-] , Z. Šuba [-] , P. György [-] , D. Dvořák [-] , S. Kolín [-] , V. Masař [-] , L. Orviský [-] , V. Puda [-]

J. Cocher [-] - V. Brožek [-] , V. Čandas [-] , A. Baczke [-] , E. Láryš [-] - T. Grosman [-] , S. Keskani [-] , D. Zeman [-] , D. Raiskup [-] - J. Láryš [-] , M. Petula [-]

ŽK: 19. L. Kopec , 37. I. Krajčovič - 22. V. Brožek , 61. J. Láryš , 80. A. Baczke .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: BIRDÁČ Miroslav - KULAŠA Robert (N), RYBKA Zdeněk (N).