Vrbno pojalo tento víkend stylově!

3

Ve velkém stylu proběhl zápas mezi Vrbnem pod Pradědem a TJ Horním Městem!

V prvním poločase padly dohromady 3 góly!

V 19.kole okresního fotbalového přeboru přivítali fotbalisté sokolu Vrbna pod Pradědem soupeře z Horního Města. Postavení v tabulce stavělo domácí mužstvo do role favorita a to také již v 11.minutě vedlo 2:0.Hosté ale v 15.minutě snížili a od té doby se hostům nedařilo téměř nic,hra byla plná nepřesností, individuálních chyb a v tu chvíli nebyl nikdo kdo by dokázal dát mužstvu potřebný klid ,vše bylo zbrklé a chaotické a když už se dostali hráči domácích do vyložených šancí  tak je trestuhodně zahodili.

Ve druhém se rozjela mašina na góly!

Po přestávce bylo potřeba dát rychlý gól který naštěstí přišel již v 54.minutě, od té doby hráči Vrbna jasně dominovali a po zásluze zvítězili 6:1.Zápas se vydařil domácímu útočníkovi Tomáši Němcovi který ke dvou bankám přidal tři asistence,také ale zaujal domácí mladý hráč Lukáš Buršík který pěkným gólem zápas otevřel a poslední gól utkání patřil také jemu kdy nádhernou střelou nedal sebemenší šanci brankáři.