18.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Mezi Slezskými Rudolticemi a Vrbnem pod Pradědem to byl opravdu velký boj!

2

Od prvních minut se jednalo o  opravdu velkou bitvu!

Slezské Rudoltice dokonce v poločase vedly o 2 branky!

Vrbno pod Pradědem na domácí vletělo a do 15.minuty mohlo klidně vést 4:0. Pak se hra ale  postupně vyrovnala a po 2 šancích šli do vedení domácí. Soupeř z Vrbnabzačal opět herně  přehrávat domácí ale nedával šance. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Ve druhém poločase se Vrbno probralo a 4 góly obrátili skóre!

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná až do vyrovnávacího gólu. Ta soupeře nakopla a hned otočili skóre. 10 minut do konce domací nastřelili břevno snažili se dostat soupeře pod tlak a gól na 2:4 byl už v poslední minutě z brejku.

My jsme bez několika opor podali hodně bojovný výkon a soupeř to neměl jednoduché ale vyhrál zaslouženě. Hrají krásný kombinační a běhavý fotbal. Za mě jeden z favoritů na postup.

TJ Slezské Rudoltice
J. Janulek [-] - J. Hvižď [-] , K. Burian [-] , J. Vajdík [-] , M. Pargáč [-] , D. Chrenšť [-] , L. Štefanik [-] , O. Nemec [-] , J. Šrubař [-] , J. Vasiliadis [-] , J. Blažek [-]

TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
C. Galař [-] - M. Kopča [-] , J. Klimeš [-] , D. Vaško [-] , T. Hajdík [-] , D. Mikula [-] , M. Odstrčil [-] , L. Buršík [-] , M. Koždoň [-] , P. Vaško [-] , T. Němec [-]

ŽK: 33. T. Němec .
Počet diváků: 62. Rozhodčí: SEDLÁK Ladislav - KLIMEK Pavel (N), BÁR Vladimír (N).