17.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

Chomýž podlehla doma Slezským Rudolticím!

3

Tento zápas se Chomýži nevydařil úplně podle představ!

Poločas přinesl jeden gól i když šancí bylo na obou stranách dost!

Už před zápasem hosté věděli, že soupeř oproti podzimu oslabil a šlo to vidět i na jeho výkonech. Po vyhraných dvou kolech  na to chtěli v Chomýži navázat. Do začátku zápasu vstoupili o dost aktivněji než soupeř a už po několika minutách  si vytvořili pár vyložených šancí, které domácí brankář zlikvidoval. Soupeř se z tlaku oklepal a herně se vyrovnal a sám mohl jít do vedení, když Bačovský dostal přihrávku mezi obránce a šel sám na branku ale nájezd gólman hostů vychytal. Asi 10min před koncem našel Hvižď volného Štefánika, který zkusil střelou mezi obránci překvapit domácího gólmana, který zjevně situaci trochu podcenil a tuto střelu pustil za svoje záda. Do poločasu se tak šlo za vedení 1:0 pro Slezské Rudoltice.

V druhém poločase hosté hned v úvodu přidali druhého góla tím rozhodli utkáni!

Druhá polovina pro hosty  začala skvěle. Hned z první vetší šance padl gól, když po individuálním průniku Hvižď obešel dva obránce a nacentroval míč do vápna, který se po zmatcích v obraně dostal až před prázdnou branku a Burian(prý dobrý výběr místa) to jen uklidil. Domácí druhý poločas nebyli nijak zvlášť nebezpeční. Sice od druhé inkasované branky drželi míč na svých kopačkách ale kromě jednoho zmařeného průniku a střely doprostřed brány nebyli nijak nebezpeční. Hosté  už hráli spíše na brejky. Vytvořili si asi jasné 3-4 gólové šance ale bohužel pro ně je neproměnili.

TJ Slezské Rudoltice
Jarda Blažek➡️Úroveň utkání sem čekal taky o dost výš a to z obou stran. Přišlo mi to jako kdyby oba týmy hrály první jarní utkání. Rozhodly spíše chyby než krásné akce. Výkon rozhodčího(p. Zabloudil) v okrese byl za mě jeden z těch nadprůměrných. Hodně komunikativní a vžitý do zápasu. Jako kapitánovi, mi vždy své rozhodnutí vysvětlil a zdůvodnil. Hru nekouskoval drobnými přestupky nebo diskuzemi s ostatními hráči.:

TJ Sokol Chomýž
J. Cocher [-] - S. Matějíček [-] , J. Halíř [-] , V. Čandas [-] , V. Brožek [-] - D. Raiskup [-] , J. Bačovský [-] , D. Zeman [-] , T. Moravec [-] , T. Grosman [-] - J. Filip [-]

J. Janulek [-] - J. Hvižď [-] , K. Burian [-] , J. Vajdík [-] , P. Bartoníček [-] , D. Chrenšť [-] , L. Štefanik [-] , O. Nemec [-] , J. Šrubař [-] , J. Vasiliadis [-] , J. Blažek [-]

ŽK: 59. J. Halíř - 26. J. Vasiliadis , 68. J. Vajdík .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: ZABLOUDIL Jaroslav - MORAVEC Tobiáš, JEDELSKÝ Štěpán (N).