19.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

--

Stěbořice jasně vyhrály

6. M. Dietrich , 11. M. Murín (vl.) , 17. M. Dietrich , 51. D. Burda , 53. D. Burda , 78. T. Dietrich , 81. D. Burda , 88. J. Šindelář - 9. T. Křenek
11

Hosty zlomily dva góly na začátku druhého poločasu a pak už domácí jen výhru navyšovali.

Stěbořice vedly o dvě branky

Stěbořice si po nepovedeném startu do jarní části sezóny pozvaly k utkání mužstvo z Březové. Úvodní dvacetiminutovka byla pěkně divoká, když diváci viděli hned čtyři branky. Po chybě hostující obrany otevřel skóre zápasu po šesti minutách stěbořický Martin Dietrich – 1:0. Březová vyrovnala za tři minuty, když dlouhý balon Budy si zpracoval zkušeně Tomáš Křenek a kolem brankáře Loserta poslal míč do sítě – 1:1. Po deseti minutách si po rohovém kopu Jamnického vsítil vlastní branku Burdou tísněný hostující Murín – 2:1. V 16. minutě přeloboval brankáře Hromadu Martin Dietrich po přesném centru Vojtěcha Kramného – 3:1. V další části první půle se hrála partie nahoru dolů, ale bez vážnějších šancí.

Stěbořice náskok navýšily

Po přestávce po přesná nahrávce Martina Dietricha vymetl Burda ukázkově šibenici hostující branky – 4:1. Za dvě minuty zkušeně Burda přehodil brankáře Hromadu – 5:1. Tyto dvě branky hosty úplně zlomily a na hřišti existovalo už jen jedno mužstvo. V 68. minutě centr Matouše poslal hlavou nad bránu Martin Dietrich. Dvanáct minut před koncem si udělal výlet z obrany stěbořický Tomáš Dietrich a přesně zakončil – 6:1. V 81. minutě završil hattrick střelou do odkryté branky Burda – 7:1. Osmý hřebíček do hostující rakve zatloukl kapitán Šindelář, když obstřelil Hromadu přesně k tyči – 8:1.

Stěbořice jedou příští kolo do Budišova. Březová bude hostit Jakartovice.

TJ Sokol Stěbořice
Ondřej Šumbera (trenér): Začátek byl hodně divoký. Do dvacáte minuty to bylo 3:1. Pak to ale nevypadalo, že by to mohlo skončit takovým rozdílem. Hosty jsme zlomili dvěma góly na začátku druhé půle a pak už to bylo jasné.

TJ Vítěz Březová
Tomáš Křenek (útočník): Udělali jsme dnes strašně moc chyb a zlomili nás dvě branky na začátku druhé půle. Pak už hrály jen Stěbořice.

J. Losert [-] - D. Burda [-] , M. Šeuer [-] (86. D. Kachtík [-] ) , V. Graca [-] , M. Dietrich [-] (86. O. Šumbera [-] ) , V. Kramný [-] (46. T. Dietrich [-] ) , M. Jamnický [-] , J. Raschka [-] (46. M. Šimon [-] ) , M. Fiedler [-] , F. Kramný [-] (63. M. Paleta [-] ) , J. Šindelář [-]

J. Hromada [-] - . Urbánek [-] , M. Faika [-] , M. Šustek [-] , P. Křenek [-] , M. Šuhajík [-] , Š. Buda [-] , M. Murín [-] (53. J. Urbánek [-] ) , T. Křenek [-] , J. Kostera [-] , J. Kříž [-]

Počet diváků: 74. Rozhodčí: MIGOTA Tomáš - MEIER Milan, JAMNICKÝ Libor.