MIGOTA Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobroslavice - Raduň 3:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Služovice - Dobroslavice 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Brumovice - Palhanec 6:0 (3:0) 21.10. 14:30 -
Závada - Štěpánkovice B 3:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Vávrovice - Dolní Životice 5:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Závada - Šilheřovice B 2:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Březová - Kozmice B 1:1 (1:0) 23.09. 15:30 -
Hněvošice - Bolatice B 1:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Strahovice B - Sudice 3:2 (1:1) 09.09. 16:00 -
Opabrum - Háj B 0:7 (0:4) 02.09. 16:00 -
Vávrovice - Žimrovice 3:3 (1:0) 27.08. 16:30 -
Bolatice B - Sudice 5:2 (4:1) 26.08. 16:30 -
Deštné - Holasovice 2:4 (0:1) 19.08. 15:00 -
Dolní Životice - Žimrovice 0:1 (0:1) 13.08. 10:00 -
Štítina - Dolní Životice 0:1 (0:0) 17.06. 17:00 -
H.Lhota - Suché Lazce 1:5 (1:4) 10.06. 15:30 -
Opabrum - Komárov 1:17 (0:10) 10.06. 13:00 -
Služovice - H.Lhota 3:3 (1:1) 04.06. 17:00 -
Kobeřice B - Hněvošice 4:2 (1:0) 03.06. 17:00 -
Jakartovice - Dolní Životice 1:6 (0:1) 27.05. 17:00 -
Opabrum - Chvalíkovice 0:2 (0:0) 20.05. 17:00 -
Bělá - Kozmice B 2:2 (1:1) 14.05. 16:00 -
Budišov B - Jakartovice 0:5 (0:4) 13.05. 16:00 -
Služovice - Suché Lazce 3:2 (2:0) 07.05. 16:30 -
Darkovičky B - Sudice 5:0 (1:0) 30.04. 15:00 -
Větřkovice - Palhanec 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Stěbořice - Březová 8:1 (3:1) 22.04. 16:00 -
Darkovičky B - Strahovice B 0:0 (0:0) 16.04. 15:00 -
Závada - Kozmice B 1:3 (1:1) 15.04. 16:00 -
Kozmice B - Bolatice B 3:2 (2:2) 08.04. 15:30 -
Darkovičky B - Kobeřice B 5:3 (1:1) 02.04. 15:00 -
Melč - Holasovice 0:3 (0:0) 01.04. 15:30 -
Žimrovice - Chuchelná 3:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Jakartovice - Chuchelná 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Těškovice - Březová 0:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Kylešovice - Štáblovice 3:1 (0:0) 23.10. 16:00 -
Vřesina - Březová 3:0 (0:0) 16.10. 15:00 -
Kozmice B - Štěpánkovice B 2:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Chvalíkovice - Opabrum 7:1 (3:0) 09.10. 15:00 -
Vávrovice - Těškovice 4:0 (1:0) 08.10. 15:00 -
Melč - Otice 0:4 (0:3) 01.10. 15:00 -
Vávrovice - Vřesina 0:2 (0:1) 24.09. 15:30 -
Raduň - Komárov 2:5 (0:3) 18.09. 15:30 -
Budišovice - Jakartovice 2:4 (1:1) 11.09. 16:00 -
Strahovice B - Darkovičky B 0:1 (0:0) 03.09. 16:00 -
Opabrum - Služovice 1:10 (0:4) 27.08. 16:30 -
Budišovice - Budišov B 3:3 (0:2) 21.08. 16:30 -
Jakartovice - Vávrovice 2:3 (1:1) 18.06. 15:00 -
Komárov - Dolní Životice 2:2 (1:1) 12.06. 17:00 -
Litultovice - Vávrovice 2:3 (0:2) 08.06. 17:00