25.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

Fotbalisté Traplic poprvé na jaře našli svého přemožitele

44. T. Flíbor (p.) , 61. A. Maršálek , 61. J. Fránek , 81. A. Krojzl - 34. M. Janků
2

Fotbalisté Kněžpole jako první dokázali porazit již jisté postupují Traplice. Na svém hřišti vyhráli 4:1

Díky penaltě Kněžpole vyrovnala

Již jistí postupující z Traplic přijeli na hřiště Kněžpole v dobré náladě a s šetřením některých opor. Ve 34. minutě se Traplice dostaly zásluhou Janků do vedení. V 44. minut však bylo vyrovnáno. Po nešetrném zákroku ve vápně byl domácí hráč poslán k zemi. Pentaly se ujal Flíbor, který bezpečně proměnil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Domácí přidali další 3 branky a vítězství si pohlídali

Do druhé půle nastoupili oba týmy s tím, že s výsledkem hodlají něco udělat, Bohužel pro Traplice se to povedlo spíše domácím. Po chybě v rozehrávce se však domácí Maršálek zmocnil míče a z levé strany prostřelil brankáře. Minutu na to se opět po chybě v rozehrávce dostal k míči Fránek, který střelou z poza šestnáctky k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Domácí se tak dostali do komfortní situace, kdy vedli o dvě branky. V 81. minutě se po chybě v rozehrávce dostali domácí do brejku, kdy potom po odraženém míči dorážel Krojzl za záda bezmocného brankáře hostů. Hosté tak odjíždí z Kněžpole s prázdnou.