25.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

V zápase mezi Strání a Bánovem jsme se branky nedočkali

2

Fotbalisté Strání a Bánova si mezi sebou rozdělili body

Minimum šancí k vidění na obou stranách

Bánov vlétl na Strání v plné sestavě. V prvním poločase sice ze začátku domácí trápil, ale postupně se hra vyrovnala. Žádné vyložené šance jsme se však nenedočkali. Po prvních 15 minutách, kdy jsme viděli spíše aktivnější hosty, se postupně hra vyrovnala. Pěkný fotbal to však bohužel nebyl i bez nějaké vyložené šance. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas vypadal úplně stejně jako ten první

I ve druhé půli jsme se branky nedočkali. Nějaké šance se však nakonec objevily. Za tu největší by se daly počítat zejména centry hostů, které létaly na branku domácích. Ze strany domácích fotbalistů se ukázal zejména Fruhauf, který nastřelil po skvělé akci tyčku a to samé se povedlo Mimochodkovi. Zápas tak skončil spravedlivě pro obě strany.

FC Strání B
Dominik Frühauf: Za mě to nebyl pohledný fotbal, ale dělba bodů je spravedlivá. Připadalo mi to jako zápas, který i kdyby se hrál týden, tak by branka nepadla. Spokojení nejsme s naším výkonem, ale co se dá dělat. Naše práce ještě nekončí.

FC Strání B
A. Želibabka [-] - P. Miklovič [-] , M. Zetka [-] , R. Holuša [-] , O. Kolaja [-] , J. Mimochodek [-] , J. Gabriš [-] , P. Fruhauf [-] , D. Frühauf [-] , J. Motola [-] , O. Benešík [-]

FC Bánov
A. Vystrčil [-] - J. Hauerland [-] , P. Borák [-] , L. Mahdal [-] - L. Franc [-] , J. Beníček [-] , V. Klon [-] , R. Vašička [-] , F. Ryšávka [-] , P. Mahdalíček [-] - R. Kročil [-] -

ŽK: 11. P. Miklovič - 82. P. Borák .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: Moravanský Pavel - KOLAJA Stanislav (N), POLANSKÝ Břetislav (N).