24.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Na hřišti Kněžpole se body dělily na obě strany

4

Na jaro dobře hrající Huštěnovice si z Kněžpole vezou bod

V prvním poločase jsme toho moc neviděli

Na góly hubený byl první poločas, který se odehrál na hřišti Kněžpole. Hosté drželi více míč a domácí tak čekali hlavně na brejkové situace. Tak se odehrával celý první poločas a my jsme se tak žádného gólu nedočkali

Hančík v závěru zápasu dokázal domácím zajistit alespoň bod

Ihned po změně stran jsme byli svědky první branky zápasu. Po chybné rozehrávce Hlúpik potáhl míč a centrem dokázal najít Stříteckého, který tak hlavou do prázdé branky poslal hosty do vedení. Druhé branky zápasu jsme se dočkali až v 81. minutě. Hančík byl ve vápně stažen k zemi a rozhodčí tak nařídil pokutový kop. Toho se ujal sám faulovaný a bezpečně proměnil za záda hostujcíího gólmana. Zápas tak skončil smírně pro obě strany.

TJ SOKOL Huštěnovice
Petr Kanyza: Myslím, že jsme byli po celý zápas lepší. Ke koci sezóny doplácíme na zranění. Na střídačce tak byli připraveni do hry místní trávníkář, který je však ve skvělé fyzické kondici, předseda klubu, či náhradní brankář. Opět jsme nedali spousty šancí, kdyby jsme dali na 2:0 tak si tři body odvezeme. Domácí vyrovnali deset minu před koncem z penalty. Mohl to být pěkný zápas, ale pan rozhodčí z toho udělal divadlo. Utkání absolutně nezvládl.

TJ Sokol Kněžpole
F. Hančík [-] - T. Hubáček [-] , R. Šimík [-] , T. Flíbor [-] , R. Šopík [-] , M. Belák [-] , J. Fránek [-] , T. Večeřa [-] , V. Remeš [-] , A. Krojzl [-] , D. Hančík [-]

J. Mačuda [-] - D. Hastík [-] , R. Zlámalík [-] , M. Střítecký [-] , F. Hlúpik [-] , M. Bruštík [-] , O. Šuranský [-] , P. Kanyza [-] , P. Konečný [-] , L. Grebeň [-] , P. Čechmánek [-]

ŽK: 57. A. Krojzl - 35. M. Bruštík , 72. L. Grebeň .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PRACHAŘ Roman - MARKUS Jaroslav (N), KAŠNÝ Petr (N).