23.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

8 branek bylo k vidění v Nedakonicích

48. T. Král (p.) , 55. T. Král , 75. J. Hyrák - 9. J. Jaroš , 14. R. Bilavčík , 27. P. Gabriel , 39. R. Bilavčík , 53. J. Jaroš
5

V Nedakonicích se hrál pohledný, kombinační fotbal a prim v něm v prvních 45 minutách hráli hosté z Babic.

Babicím se podařilo vsítit 4 branky hned v prvním poločase

Hosté se s domácími v úvodu vůbec nepárali a zásluhou Jaroše, který po individuální akci střelou k tyči nedal v 9. minutě domácímu brankáři šanci.  Dále se postupně trefili další tři hráci hostů. Nejdříve ve 14. minutě Bilavčík, který propálil vše co mu stálo v cestě. Poté v 27. minutě Gabriel. Druhý gól na svůj účet dokázal ještě přidat Bilavčík a hosté tak šli do kabin s úsměvem na tváři. 0:4. Nutno dodat, že Babice v první půli předváděly opravdu perfektní výkon.

Nedakonice dokázaly zápas alespoň zdramatizovat

Do druhého poločasu však hosté vstoupili profesorsky a po zaváhání v rozehrávce, byl odpískána penalta. Tu se štěstím proměnil domácí Král. Ani tato branka však hosty nezaskočila a čtyři minuty nato se hlavou dokázal prosadit Jaroš. Domácí pak vrhly všechny síly do útoku a vzhledem k pokračujícímu vlažnému výkonu hostů dokázali postupně zásluhou Krále a Hyráka stanovit konečné skóre zápasu na 3:5. Potvrdilo se tak, že v souboji těchto dvou týmů padá hodně branek a pro nezaujatého diváka to muselo být perfektní a oku lahodící utkání.