22.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Nedakonice potvrzují jarní formu a z Bílovic vezou všechny 3 body

3

22. kolo k sobě svedlo celky Bílovic a Nedakonic. Hosté přijeli v bojovné náladě a chtěli si odvézt nějaké body domů.

Bílovice šly zásluhou Kamočaie do vedení

Nedakonice začaly lépe a měly více ze hry. O to větší překvapení bylo, když míč propadl mezi obránci hostů a domácí Kamočai poslal pohotovou střelou Bílovice do vedení.  Nedakonice si nechtěly tento stav nechat líbit a talčily se do zakončení o to více. Šance bohužel většinou ztroskotávali na pohotové obraně domácích nebo na  dobře chytajícím brankáři domácího celku. Do kabin se tak i díky těmto okolnostem šlo za stavu 1:0 pro mužstvo z Bílovic.

K obratu zavelel Dvouletý

Po změně stran se Nedakonice opět držely své strategie a diktovaly tempo hry. Šancí na jejich straně přibývalo a tak byla jen otázka času, kdy tam pro ně něco padne. Ten čas přišel právě v 62. minutě utkání. Hostující hráč po hezké kombinaci na pravé straně hřiště poslal míč do vápna a skvělý centr zužitkoval Dvouletý a vyrovnal tak skóre zápasu na 1:1.  Další branka hostů přišla v 78. minutě zápasu. Po tlaku v pokutovém území domácích, se k míči probojoval nestárnoucí matador a trenér Lukůvka, který dokázal svou druhou velkou šanci v zápase proměnit a otočit tak výsledek ve prospěch hostů. Domácí mužstvo pak několikrát skvěle podržel jejich gólman. Důležité body si tak veze mužstvo Nedakonic.

TJ Sokol Nedakonice
Radek Čagánek předseda TJ: Zasloužené vítězství, které mohlo a mělo skončit větším rozdílem. Nás trápí zejména neproměňování šancí.

J. Holý [-] - P. Šoustek [-] , J. Hyrák [-] , D. Madzia [-] , T. Král [-] , T. Král [-] , O. Dvouletý [-] , P. Dvouletý [-] , J. Stupka [-] , J. Mojžíš [-] , O. Juřena [-]

ŽK: 65. L. Kamočai .
Počet diváků: 33. Rozhodčí: HUTĚČKA Josef - ZLÁMAL Pavel (N), ČAGÁNEK Radek (N).