21.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Nedakonice po vyhraném prvním poločase berou nakonec jen bod

4

Nedakonice po zlepšených výkonech berou nakonec jenom bod. I tak oba celky dělí pouze 3 body

Díky Dvouletému se Nedakonice ujaly vedení

21. kolo soutěže k sobě svedlo dva celky, které od sebe nebyly bodově daleko. Předposlední Nedakonice, které ale začínají chytat druhý dech a Bánov, který střídá perfektní výsledky s těmi horšími. Domácí šli do vedení již v 9. minutě zápasu. Po kolmé přihrávce Hyráka, který našel osamoceného Dvouletého a ten již neměl problém svůj únik ze strany přetavit ve vedoucí branku domácích. Domácí mužstvo i nadále Bánov přehrávalo, ale bohužel pro ně, šance Dvouletého a Krále nedokázali domácí dostat do sítě. Poločasový result tak zněl 1:0.

Bánovu zachránil alespoň bod v závěru Velecký

Po změně stran do toho Bánov šel na plno a vsadil všechno na jednu kartu. Ještě jsme však mohli být svědky neproměněného pokutového kopu. Hostující stoper zahrál ve vápně rukou a domácí tak dostali dárek v podobě pokutového kopu. Zodpovědnost na svá bedra tak vzal domácí kapitán Stupka. Ten však neunesl tíhu okamžiku a pokutový kop trestuhodně zahodil. Bánovu tak nezbývalo nic jiného než všechno vsadit do ofenzívy. V 88. minutě se po minele ve váplně dostal k míči Velecký, který dokázal míč propasírovat mezi obránci za záda brankáře. Nedakonice tak nedokázaly udržet hubenou výhru až do konce, naopak o ni těsně před koncem přišly.

TJ Sokol Nedakonice
předseda T.J Radek Čagánek: Utkání jsme chtěli a opět měli zvládnout. Své příležitosti neproměníme a soupeř nás potrestá téměř z ničeho.

FC Bánov
Vojtěch Klon: Vyrovnaný zápas. První poločas byli domácí lepší, druhý zase hosté

J. Holý [-] - O. Juřena [-] , J. Hyrák [-] , D. Madzia [-] , T. Král [-] , T. Král [-] , O. Dvouletý [-] , P. Dvouletý [-] , J. Stupka [-] , J. Mojžíš [-] , T. Král [-]

FC Bánov
A. Vystrčil [-] - J. Hauerland [-] , P. Borák [-] , P. Bobek [-] , L. Mahdal [-] - P. Horňák [-] , F. Ryšávka [-] , R. Vašička [-] , V. Klon [-] , L. Franc [-] - R. Velecký [-]

ŽK: 70. D. Madzia , 80. J. Stupka , 83. T. Král .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Králíček Pavel - VALČÍK Petr (N), POLANSKÝ Břetislav (N).