21.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Slovácko opět nedokázalo naplno bodovat

4

Domácí mužstvo opět trápila marodka a do brány tak musel Svoboda, který obvykle nechytá

Nezdenice si udělaly nedostižný náskok již v prvním poločase

Hosté přijeli na Slovácko velmi dobře naladění. V 16. minutě poslal hosty do vedení Jančář, když se po chybě dostal k míči a poslal ho nechytatelně za záda golmana domácích.  Dál se opět Slovácko nedařilo v rozehrávce a v rozmezí 6 minut se po chybách domácí dostali hosté již do 3 brankového vedení zásluhou Hasoňe a Šašinky. Nutno dodat, že domácí i díky velké marodce nepůsobili kompaktním dojmem. Oba týmy tak šly do kabin za stavu 0:3 pro hosty.

Domácím se druhý poločas povedl lépe, ale s výsledkem už nic nezmohli

Slovácko začalo Nezdenice tlačit a zásluhou Sánchéze dokázalo vsítit kontaktní branku. Další šanci měli domácí v podobě penalty. Té se ujal Šilhavý, ale bohužel k jeho smůle neproměnila a nevyužil tak šanci stáhnout skóre o další branku. Bohužel se pro domácí potvrdilo to známe pravidlo nedáš dostaneš. Z následného protiútoku se k míči dostal Pavlis a obstřelil domácího brankáře. Sanchéz se pak dokázal ještě zapsat na listinu střelců, ale bohužel pro ofsajd nebyla branka uznána. Za zmínku ještě stojí nádherný zákrok hostujícího brankáře, který dokázal vytáhnout střelu Sancheze a zabránil tak jistému gólu. Domácí tak musí opět polknout hořkou pilulku a soustředit se na další zápas. Nezdenice naopak dokázaly stáhnout Traplice na 4 body.

1. FC Slovácko C
Feris Sánchez: Výsledek je pro nás až moc krutý. Velká škoda, že jsme neproměnili penaltu, bylo by to 2:3 a zápas by vypadal úplně jinak. Druhý poločas jsme za mě byli jasné lepší

M. Daniel [-] - M. Petrucha [-] , R. Blažek [-] , M. Zatloukal [-] , T. Blažek [-] , J. Tvrdoň [-] , T. Maniatis [-] , M. Mareček [-] , P. Šilhavý [-] , F. Sánchez [-] , A. Bahula [-]

TJ Sokol Nezdenice
M. Vaculín [-] - P. Kociňák [-] , V. Šidlo [-] , M. Coufalík [-] , T. Hasoň [-] , M. Pavlis [-] , O. Šašinka [-] , M. Kolínek [-] , M. Kolínek [-] , T. Kociňák [-] , J. Zýka [-]

ŽK: 42. T. Blažek , 81. T. Maniatis . ČK: 65. P. Kociňák .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KRÁTKÝ Eduard - LANGR Ladislav (N), RAPANT Patrik (N).