20.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

O. Lhota dokázala zabrat a ze zápasu si odnáší všechny 3 body

7

Fotbalisté Nedakonic nedokázali navázat na minulý zápas, kde porazili Nezdenice a bohužel pro ně odjíždí z Ostrožské Lhoty s prázdnou

Lhota šla za vítězstvím hned od začátku

Utkání hrané ve vysokém temput se začalo lépe vyvíjet pro domácí tým hned na začátku utkání. V 7. minutě zápasu si míč vzal domácí Štergenich kdy po chybě hostů dokázal míč propasírovat za záda jejich gólmana. Hostům se podařilo vyrovnat po centru Stupky ze strany a Sedlařík dokázal míč uklidit za záda domácího brankáře. Domácí však potrestali i další chybu Nedakonic a Lopata tak v 39. minutě zápasu a otočil tak poločasové skóre pro Lhotu. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí tým.

Hosté v závěru odmítli v ložené šanci vyrovnání

Hosté se do svého soupeře zakousli a chtěli s utkáním opět něco udělat. Domácí hráli převážně nakopávané míče a soustředili se na obranu. V 57. minutě se k míči dostal opět Sedlařík a po přihrávce Beránka do prázné branky vyrovnává. V 70. minutě se k míči po chybě hostů dostal Pešík a vstřelil 3. branku domácích. Na to už hostuící tým nedokázal reagovat. V závěru zápasu však Nedakonice mohly opět vyrovnat, ale odmítly takřka stoprocentní šanci přetavit v gól. Zápas tak skončil 3:2 pro domácí.

TJ Sokol Nedakonice
Radek Čagánek předseda TJ: 70 minut jsme byli lepším celkem. My jsme hráli, domácí nakopávali míče. Jsme zklamaní. 2 chyby, které soupeř dokázal potrestat a my přes výraznou herní převahu ne. Chybí nám zabiják, co by byl schopen dát alespoň 15 branek za sezonu.