19.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Nedakonice konečně zabraly a berou všechny 3 body

4

Fotbalisté Nedakonic dokázali zvítězit na vlastním hřišti proti hostům z Nezdenic. Nedakonice potřebují body jako sůl a hosté naopak ztratily body a nestáhli tak náskok vedoucích Traplic

V první půlce jsme branku neviděli

Do Nedakonic přijeli dobře naladění hosté z Nezdenic. Povzbuzení klopýtnutím v sobotu hrajících Traplic chtěli stáhnout 5 bodový náskok na první příčku. Domácí mužstvo naopak v záchranářských pracích potřebuje sbírat body jako sůl i proti tak kvalitním soupeřům. V první půlce jsme byli svědky několika šancích a celkově kvalitního střetnutí. Bohužel pro nezaujatého diváka, všechny šance skončily buď na dobře postavených obranách obou týmů nebo výborně chytajících gólmanech. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu a mohli jsme jen čekat, co nám přinese druhá půle.

Nedakonice díky dvěma brankám dokázaly urvat všechny tři body

Druhý poločas nám opět nabízel kvalitní utkání z obou stran. Hosté hrozili zejména z dlouhých míčů za obranu, která však byla v tento den pozorná a veškeré šance odvrátila. Co se nepovedlo hostům, povedlo se domácím. Ti začali v poslední dvacetiminutovce přebírat otěže zápasu a byli to oni, kdo chtěli urvat body pro ně. Nedakonice z vlastní poloviny hřiště dokázaly pomocí výborně hrajícího Pavla Dvouletého vyvézt míč míč a krásným obstřelem hostujícího gólmana tak upravil skóre na 1:0 pro domácí.

Nezdenice nechtěly nic nechat v náhodě a vrhly veškeré síly do útoku. Bohužel pro ně se v 90 minutě dostal ke střele dostal svátek slavící Vojtěch Hasník a nedal hostujícímu brankáři šanci. Oslavil tak svůj svátek a první 3 jarní body svého týmu. Nedakonice sice zůstávají na 13. místě tabulky, ale soutěž je hodně vyrovnaná, kde jim stačí jedna výhra, která je může vyhoupnout do klidnějších vod.

TJ Sokol Nedakonice
předseda T.J Radek Čagánek: Oboustranně kvalitní utkání, hrané ve vysokém tempu. Hosté hrozili hlavně z dlouhých míčů. My jsme vystupňovali tempo zejména v poslední dvacetiminutovce. Za tři body jsme nesmírně rádi a nutno podotknout, že jsou zasloužené.

J. Holý [-] - O. Králík [-] , O. Juřena [-] , J. Hyrák [-] , D. Madzia [-] , T. Král [-] , T. Král [-] , O. Dvouletý [-] , P. Dvouletý [-] , J. Stupka [-] , T. Král [-]