18.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2022-2023

Huštěnovice o své výhře rozhodly již v prvním poločase

4

Do Huštěnovic přijely Havřice, které se zrovna s oslnivou formou nepotýkají

Všechny tři góly domácích padly v první půlce zápasu

Ambiciózní Huštěnovice na svém hřišti přivítaly hosty z Havřic. Po prvním osmělení se do šance dostal domácí Střítecký a po přihravce Trňáka za obranu nadvakrát překonal brankáře hostů. 1:0. Hosté se však dokázali otřepat z vedoucího gólu Huštěnovic a po rychlém brejku a následném centru si Rachůnek zpracoval míč na prsa a z voleje z dobrých 20 metrů napálil míč za záda domácího brankáře. Huštěnovice se však nechtěly smířit s remízovým stavem a ještě do poločasu dvakrát skórovaly. Nejprve se po pěkné kombinaci na půli hřiště dostaly až do pokutového území, kde po přízemním centru Kanyza skóroval do prázdné branky. Následně po krásné individuální akci Hlúpika, který dokázal obejít 3 hráče a následně přihrával pod sebe, dokázal za záda hostujícího brankáře dostat Šuranský ránou pod břevno.

Hosté dokázali už jen korigovat výsledek

Ve druhém poločase se po několika pokusech hra uklidnila a spíše bylo k vidění množství soubojů. V závěru utkání se však přece jenom ještě dočkali hosté, když po nedorozumění v obranně domácíh si vlastní branku vstřelil Grebeň při pokusu o odkop míče. Utkání tak skončilo 3:2 pro domácí Huštěnovice, které potvrdily dobrou jarní formu.

Splnili jsme roli favorita, akorát svou vlastní neschopností proměňovat šance jsme zbytečně zápas zdramatizovali. Kdyby byl poločas 4:1 nebo konec 9:2, nemohl by se nikdo divit. Měli jsme šancí na 3 zápasy