Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

28.09.2015 16:30

6.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Hladká výhra Sedlčan C v Dublovicích


0

Na poslední chvíli přeložené utkání mezi domácími Dublovicemi B a Sedlčany C bylo jasně v režii hostujícího celku, který nasázel Dublovicím 6 branek a mohl klidně přidat i další, kdyby nespálil několik dalších šancí.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V první půli střílel Dvořák

Utkání Dublovice B - Sedlčany C se původně mělo hrát už v neděli, jenže dublovičtí neměli v neděli k dispozici dosstatek hráčů a tak se na poslední chvíli se sedlčanským týmem dohodli na přeložení na pondělní termín. V pondělí byl svátek a tak Sedlčany proti přesunutí zápasu nic nenamítaly.

 

Zápas nabídl plno šancí a hrálo se, jak už sám výsledek napovídá, především na polovině Dublovic. V první půli překonal brankáře Davida Buriana dvakrát Jan Dvořák. Několik dalších šancí zahodil například Radek Šťovíček. Do kabin se tak šlo za stavu 0:2, který byl pro Dublovice ještě milosrdný, neboť Sedlčany si vytvářely spoustu šancí, jen jich tolik nedokázaly využít.

Vrbický dal v druhé půli hattrick

Zápas se hrál v poklidném tempu, bez zbytečných faulů a dramatických situací. Dublovice v jednostranném utkání nekladly téměř žádný odpor. I druhá půle tak, podobně jako ta první přinesla spoustu šancí Sedlčan. Střelecky výborně si ve druhé polovině zápasu vedl útočník Lukáš Vrbický, který vstřelil za půli hattrick. V dalších šancích opět neuspěl Radek Štovíček, který nemohl v zápase najít branku.

 

Výborně se také v utkání prezentoval Petr Sirotek, hráč dorosteneckého věku, který stačil oběhat celé hřiště a vždycky byl tam, kde ho bylo potřeba. Za svůj výkon si také vysloužil od svého trenéra pochvalu. V závěru už konečně seřídil správně mířidla Radek Šťovíček, který byl v zápase největším paličem a v 85. minutě přidal poslední gól do sítě Dublovic.Ohlasy k zápasuTJ Tatran Sedlčany C
Josef Brotánek(vedoucí, TJ Tatran Sedlčany): „Jednalo se o jednostranné utkání, Dublovice nám nekladly žádný odpor a kdybychom naše další šance nespálily, mohl být rozdíl ve skóre mnohem vyšší. Příjemně mě překvapil počet diváků, kterých do Dublovic dorazilo zhruba 70, což velmi hezké číslo.“Sestavy


TJ Sokol Dublovice B
D. Burian [-] - V. Kopka [-] (46. P. Vystyd [-] ) , J. Dvořák [-] , J. Pešek [-] , M. Dudek [-] (14. D. Šebek [-] ) - V. Filip [-] , A. Burian [-] , M. Procházka [-] (66. D. Dřevojan [-] ) - M. Demen [-] , D. Krůta [-] - M. Dudek [-] (46. R. Janoušek [-] )

TJ Tatran Sedlčany C
L. Mošnička [-] - F. Šťovíček [-] (55. F. Hofman [-] ) , J. Pospíšil [-] , T. Brotánek [-] (46. M. Petera [-] ) - J. Dvořák [-] , M. Pecholt [-] , P. Sirotek [-] , V. Jindra [-] - R. Kvěch [-] (55. D. Míka [-] ) , R. Šťovíček [-] , L. Vrbický [-]

Hráči zápasu: P. Sirotek , L. Vrbický .
Místo: Sokol Dublovice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Krátký Miloš - VLÁSEK Jiří (N), MÍKA Zdeněk (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.