David Krůta
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Dublovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 8 (ø 0,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Dublovice B - N.Ves C | 6:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 14:00 | Kamýk B - Dublovice B | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Dublovice B - Hřiměždice B | 7:1 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Kr. Hora - Dublovice B | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Dublovice B - Prostř. Lhota B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Klučenice - Dublovice B | 6:5 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Dublovice B - Nečín B | 6:0 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Dublovice B - Vys. Chlumec | 6:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | SK Přestavlky - Dublovice B | 5:4 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 13 (ø 0,86) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 8 (ø 0,47) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 4 | 308 (ø 77,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 10 (ø 0,55) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 6 (ø 0,42) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 6 | 130 (ø 21,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 16 (ø 0,88) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 10 (ø 0,66) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 7 | 478 (ø 68,28) | 11 (ø 1,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 11 (ø 0,78) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 15 | 780 (ø 52,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 21 | 1591 (ø 75,76) | 12 (ø 0,57) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




