16.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

Radnice nadělily v dohrávce 5 gólů Příkosicím

4. Š. Huttr , 11. P. Kalaš , 26. Š. Huttr , 57. Š. Huttr , 85. M. Svoboda - 21. T. Pražák (p.) , 52. L. Forejt
14

Radnice zvítězily v dohrávce 16. kola nad Příkosicemi 5-2. Domácí tým, posílený o několik hráčů z A týmu, měl po celý zápas více ze hry a výborným individuálním výkonem se zaskvěl především Šimon Huttr, který si připsal hattrick.

Radnice lepším týmem

Radnice šly do zápasu s několika posilami z A týmu a od úvodních minut to bylo znát. Již ve 4. minutě proměnil vyloženou šanci Huttr a poslal domácí tým do vedení. V 11. minutě bylo na domácí straně ještě veseleji, Kalaš pěkně vyvezl po levé straně balón, ten následně zřejmě zamýšlel nacentrovat do velkého vápna, ale míč trefil tak dobře, že rovnou skončil v brance soupeře. Ve 20. minutě jeden z domácích hráčů poslal protihráče v pokutovém územi k zemi a sudí ihned ukázal na značku pokutového kopu. Ten si vzal na starost Pražák a přesnou střelou snížil na 2-1. Domácí ovšem zareagovali do 5 minut a po pěkné akci se podruhé v zápase prosadil Huttr

Huttr dokončil hattrick

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, v 52. minutě využil chyby soupeře Forejt a snížil na rozdíl jediné branky. Radnice si dvougólové vedení vzaly opět velmi rychle zpátky, když v 57. minutě dokončil hattrick Huttr a stvrdil tím výborný individuální výkon. Ve zbytku zápasu byly k vidění šance na obou stranách, ale ani jeden tým nebyl přesný v zakončení. Výhru Radnic definitivně potvrdil v 85. minutě Svoboda, který po chybě hostujícího brankáře uklidil míč do odkryté branky. Radnice porazily v dohrávce 16. kola Příkosice 5-2.

TJ Sokol Radnice B
Roman Kokoška, trenér: Za dnešní výkon bych chtěl kluky pochválit. Hráli jsme s velkým nasazením a všichni bojovali až do konce. Samozřejmě musím vyzdvihnout několik posil z A týmu, které nám v zápase hodně pomohly a podílely se velkou měrou na vítězství. Za stavu 4-2 jsme trochu polevili, ale pátý gól přinesl opět klid na naší stranu a utkání už jsme v poklidu dohráli.

Š. Körner [-] - M. Krč [-] (62. J. Štrunc [-] ) , P. Kalaš [-] , P. Kabát [-] - J. Toman [-] (87. B. Mada [-] ) , P. Kočka [-] , V. Kvasnička [-] (70. T. Otto [-] ) , D. Fencl [-] - M. Svoboda [-] (87. F. Jícha [-] ) - K. Janata [-] (62. J. Cozl [-] ) , Š. Huttr [-]