Tomáš Pražák
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Čechie Příkosice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Rokycany | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 12 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Příkosice B - Holoubkov B | 7:4 (6:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Příkosice B - Mirošov B | 6:0 (2:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Zbiroh B - Příkosice B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Příkosice B - Břasy B | 13:0 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Příkosice B - Raková B | 5:1 (2:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 16:30 | Příkosice B - Strašice B | 6:3 (2:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Němčovice - Příkosice B | 3:4 (1:2) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 282 (ø 40,28) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Příkosice - Dobřív | 8:0 (4:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Kakejcov - Příkosice | 1:10 (0:5) | 30 | 60 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | Příkosice - Kozojedy | 18:0 (9:0) | 36 | 54 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Mirošov - Příkosice | 1:5 (1:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Příkosice - Holoubkov | 5:3 (4:1) | 14 | 76 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Strašice - Příkosice | 1:5 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 03.10. 14:00 | Příkosice - Volduchy B | 12:0 (8:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 5 | 168 (ø 33,60) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 13 (ø 2,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 20 | 1501 (ø 75,05) | 15 (ø 0,75) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 7 | 434 (ø 62,00) | 8 (ø 1,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 21 | 1573 (ø 74,90) | 6 (ø 0,28) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 17 | 1114 (ø 65,52) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 195 (ø 65,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 5 | 371 (ø 74,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 5 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 10 | 746 (ø 74,60) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 44 (ø 44,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 25 | 2152 (ø 86,08) | 4 (ø 0,16) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 2 | 120 (ø 60,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 26 | 2120 (ø 81,53) | 6 (ø 0,23) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 38 (ø 38,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 23 | 1867 (ø 81,17) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 201 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 23 | 1908 (ø 82,95) | 15 (ø 0,65) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




