22.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

--

--

--

Vyhrocený zápas zvládly lépe Modlany, Dubí odešlo z domácího trávníku s prázdnou

18. T. Polák , 59. M. Sidor - 16. J. Brezovský , 16. L. Eminger , 20. M. Nagy , 69. M. Janota , 80. J. Franc , 87. J. Franc
6

Přestřelku v Dubí nakonec lépe zvládly hostující Modlany. Brankář domácích uviděl v druhém poločase červenou kartu.

Čtyři branky

SK Dubí B přivítalo na svém domácím trávníku SK Baník Modlany B. Nastoupily proti sobě tak dvě rezervy. Zápas byl provázen provokacemi, některé zákroky byl zhraniční, mnohdy až za hranou. Už v 16. minutě se po kombinaci na středu a následeném centru do vápna prosadil Jan Brezovský. V tentýž minutě se hosté trefili podruhé. Libor Eminger napřáhl a střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci. Už v 18. minutě ale domácí Dubí snižovalo. Prosadil se Tomáš Polák. Uběhly pouhé dvě minuty a hosté opět navyšovali.  Odražený balón si našel Martin Nagy a pumelicí pod břevnou poslal svůj tým opět do dvoubrankového vedení. Další góly už v první půly nepadly. Do šaten se šlo za stavu 1:3 z pohledu SK Dubí B.

Výhra hostí

Druhý poločase naopak začali lépe domácí. V 59. minutě dokázal snížit Martin Sidor. Rozdíl byl nyní pouze jedna branka. Po několika minutách přišel zásadní moment. Brankář domácích nezvládl nervy a poslal hráčovi Modlan jednu výchovnou. Za to samozřejmě sudí musel vytáhnout červenou kartu. Po deseti minutách se však hosté kousli a začali to tam sázet. V 69. minutě se po centru Michala Žitného prosadil hlavou Miroslav Janota, který přeskočil i brankáře. Hosté poté ještě dvěma góly navyšovali vedení svého týmu. V 80. minutě se poprvé trefil Jan Franc. Po krásné individuální šanci, kdy překonal několik hráčů, potově zakončoval. Poslední branka se udála v minutě 87., opět se o ní zasloužil Jan Franc. Podobně jako u jeho prvního gólu přešel přes několik hráčů a uklidil míč k tyči. A to bylo vše, více branek už nastřílet nikdo nedokázal. Konečné skóre bylo 2:6.

TJ Baník Modlany B
Jakub Šlitr, hráč: Upřímně někteří ze soupeřů nechtěli hrát fotbal, spíš nás jen pokopat. Naštěstí jsme to přežili a i herně a výsledkově to zvládli.

SK Dubí
R. Šilhan [-] - T. Nebřenský [-] , K. Zahn [-] , L. Trumpus [-] (46. R. Štěpánek [-] ) , J. Klaban [-] , R. Hruška [-] (46. M. Sidor [-] ) , F. Hána [-] , P. Fiala [-] (46. M. Koubek [-] ) , L. Doležálek [-] (46. D. Šafařík [-] ) , P. Svoboda [-] (46. P. Wolak [-] ) , T. Polák [-]

P. Hrabovčák [-] - J. Brezovský [-] (65. O. Líska [-] ) , M. Nagy [-] , J. Helísek [-] , J. Šlitr [-] (46. M. Janota [-] ) , M. Žitný [-] , L. Eminger [-] , J. Rosocha [-] , J. Franc [-] , J. Ptáčník [-] , A. Kurbaev [-]

ŽK: 29. J. Klaban , 35. T. Nebřenský , 45. L. Trumpus , 65. R. Šilhan - 65. J. Brezovský . ČK: 65. R. Šilhan .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PACANDA Michal - KLOBÁSA Michael, KLOBÁSA Vlastimil.