19.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

--

--

--

Kostomlaty nakonec svou převahu zúročily a gólem v posledních vteřinách Háj porazily

4

V devadesáti minutách nebyl ani jeden celek schopen proměnit jednu ze šancí. Povedlo se to až domácím v 90+1´. Kostomlaty tak odjely domů se třemi body.

Neproměněné šance

TJ Sokol Háj doma přivítal FK Kostomlaty. Zápas to byl plný šancí, především ze strany Kostomlat. Ani jednimu celku se však nedařilo gólovku proměnit. Všechno nasvědčovalo tomu, že hostující celek vezme utkání do svých rukou. Minimálně v prvním poločase se tak nestalo. Oba týmy šly do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Branka v posledních vteřinách

Druhý poločas vypadal velmi podobně. Kostomlaty hrozily, ale nedokázaly se úspěšně prosadit. Hráči nebyli schopní zúročit herní převahu a proměňovat tutovky. Nakonec se to hostům přece jenom povedlo. V úplném závěru utkání, dokonce v nastaveném čase, se prosadil Vladimír Beneš. Kostomlaty tak shrábnuly všechny body pro sebe.

FK Kostomlaty pod Milešovkou
Petr Bláha, předseda klubu: Tři body bereme. Musíme ale zapracovat na několika věcech. Především se musíme naučit proměňovat šance.