18.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

Jarní azyl na umělkách Kostomlatům nesvědčí, nezvládly zápas s Polerady

7. V. Kinzl , 82. J. Hejl , 87. A. Hänel - 6. L. Kobylák , 14. F. Sidor , 73. J. Hejl (vl.) , 88. Z. Holdy
4

Mezi první a patnáctou minutou padly tři branky.  Zápas mohl skončit výhrou obou celků. Těmi šťastnějšimi byly ale Polerady.

Rychlé branky

Oba celky vstoupily do zápasu ve velkém stylu. Již v šesté minutě se prosadili domácí. Minutu na to jim bylo odpovězeno gólem domácích. Prosadil se Václav Kindl. Ve 14. minutě přišla další změna skóre. Hostujicí Polerady šly do vedení gólem Františka Sidora. V prvním poločase více branek nepadlo. Do šaten se šlo za stavu 1:2.

Záchranný gól

Ve druhé půli se na branku čekalo dlouho. První přišla až v 73. minutě. Jednalo se o vlastní gól domácích borců. Tím nešťastníkem byl Jakub Hejl. Zanedlouho svou chybu ale napravil. V 82. se trefuje do správné sítě. Domácí to nakoplo a v 87. vyrovnali. Jenže hosté rychlým gólem odpovědeli a bylo rozhodnuto. Polerady si domu odvezly plný počet bodů.