17.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

Kostomlaty odčinily zaváhání z minulého víkendu a porazily Hostomice

60. V. Hegenbart , 70. P. Ondo , 90. D. Juris (p.) - 15. M. Kugler , 40. V. Kinzl , 44. J. Hejl , 64. V. Kinzl , 73. M. Kugler , 85. V. Rapavý
3

Kostomlaty dokázaly porazit poslední Hostomice. Zápas měly pod kontrolou. Stále se tak drží mezi nejlepšími v tabulce.

V režii hostí

Venkovní zápas proti Hostomicím dokázaly Kostomlaty započít úspěšně. Již v 15. minutě se prosadil Michal Kugler a poslal tak svůj tým do brzkého vedení. Svou poctivou hrou a prací zvládli hosté pět minut před koncem poločasu zvýšit na rozdíl dvou branek. Vteřiny před ukončením půle zvýšili na 0:3. Pro domácí to nevypadalo dobře.

Korigování domácích

Domácím Hostomicím se povedlo v 60. minutě vstřelit branku, Byl to Václav Hegenbart. Kostomlaty však během několika minut odpovědely a opět zvyšovaly na rozdíl tři branek. Dvacet minut před hvizdem domácí celek opět zaúřadoval a snížil. Dostalo se jim však stejné odpovědi jako při minulé brance. Oba týmy do konce zápasu vstřelily po jednom gólu. Konečný výsledek byl 3:6.

FK Kostomlaty pod Milešovkou
Petr Bláha, předseda klubu: Dneska všichni odvedli dobrý výkon. Kinzl a Kugler se blýskli dvěma góly.