17.kolo, Ústecký | Teplice | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

Lídr tabulky Unčín zvítězil proti Dubí, stále tak vede před Proboštovem

4

Domácí nezažili nejlepší vstup do zápasu. Dubí dávalo branku už v šesté minutě. Dokázali se však zvednout a zvítězit rozdílem třídy.

Lepší start hostí

Domácí TJ Sokol Unčín nezažil dobrý vstup do utkání. 1FC Dubí dokázalo překonat brankáře již v 6. minutě. Prosadil se Pavel Gajarský. Domácí se dlouho trápili, nedokázali proměňovat šance. Až ve 39. minutě se Miroslav Pokorný zorientoval ve vápně a z otočky vyrovnal. Těsně před koncem poločasu zyvšoval opět Pokorný na 2:1.

Výhra domácích

Prvních dvacet minut druhé půle branka nepadla. To se ale změnilo v minutě 66. Na výborně zahranou standartku si naskočil kapitán Vojtěch Mokriš a ten zvyšil na 3:1. Po pěti minutách dávali domácí na konečých 4:1. Jaroslav Kasjan se prosadil po krásné střele z vápna. Hosté tak jeli domů bez bodů. Domácí Unčín je stále lídrem tabulky.

TJ Sokol Unčín
David Toncar, trenér: Hosté mohou být rádi, že jsme nevyužili předchozích šancí. Mohl to byt debakl.

J. Trojan [-] - J. Stehlík [-] , D. Netušil [-] (86. J. Bokoč [-] ) , V. Mokriš [-] (70. K. Mach [-] ) - M. Novotný [-] , P. Hora [-] , M. Lipský [-] - J. Kasjan [-] (86. B. Wahbi [-] ) , M. Šváb [-] (46. V. Poláček [-] ) , M. Pokorný [-] (70. J. Stejskal [-] ) - D. Sém [-]