16.kolo, Ústecký | Teplice | Okresní přebor, 2022-2023

--

--

První Unčín zvládl zápas se Sobědruhy, pomohli jim k tomu hattrick Švába

3

Celek z Unčína, který se nachází na první příčce tabulky, pohodlně zvládl domácí zápas se Sobědruhy. Martin Šváb dával tři branky.

Hattrick Švába

Domácí začali ve velkém stylu. Již v 5. minutě se prosadil útočník Martin Šváb. Po dvaceti minutách navyšoval náskok stejný kanonýr. Ve 35. minutě dokázali hostí snížit na 2:1. Pár okamžiku po góle hostujícího týmu dokázal Unčín vstřelit třetí branku. Již zmiňovaný hráč završil hattrick. Oba celky šly do kabin za stavu 3:1 z pohledu domácích.

Hra v režii domácích

Ve druhém poločase už domácí definitivně přebrali zápas do svých rukou. Čtyři minuty po startu druhé půle se prosadil Josef Kotvald. Za necelých deset minut přidal Unčín pátý gól. Trefil se Petr Hora. Hosté už nestíhali a tak nějak tušili jak zápas dopadne. V 62. domácí opět skórovali. Těsně před koncem upravoval Jan Bokoč na konečných 7:1. TJ Sokol Unčín tak pohodlně vede tabulku.

TJ Sokol Unčín
David Toncar, trenér: Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. V prvním poločase jsme dali hned tři branky, druhá půle byla již kompletně v naší režii.

J. Trojan [-] - J. Stehlík [-] , D. Netušil [-] (36. K. Mach [-] ) , J. Kotvald [-] (71. J. Bokoč [-] ) , V. Mokriš [-] - P. Hora [-] , M. Novotný [-] (71. J. Řeřicha [-] ) , M. Lipský [-] - M. Pokorný [-] (58. A. Jakimov [-] ) , M. Šváb [-] (58. V. Poláček [-] ) , J. Kasjan [-] -