22.kolo, Liberecký | Liberec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Rynoltice zůstávají na první příčce!

4

Rynoltice se v minulém týdnu staly novým lídrem soutěže. V tomto kole zavítali do Dolní Řasnice, kde chtěli potvrdit svoji skvělou formu. Naopak Dolní Řasnice chtěla po prohře s JOKERS sebrat favoritovi nějaké ty body.

Tři góly v první půli

Rynoltice dorazily do Dolní Řasnice v oslabené sestavě. Do branky postavili Tomáše Dobrovolného, který za normálních okolností je hráčem v poli. Dobrovolný ale chytal skvělě. Hosté šli do vedení ve 14. minutě. Trefil se Dominik Moravec. Ve 23. minutě ale srovnal skóre domácí Rostislav Riedl. Do konce poločasu padl ještě jeden gól. O ten se postaral ve 35. minutě Martin Švarc. Do šaten se šlo za stavu 1:2 z pohledu Dolní Řasnice, která stále držela s favoritem krok.

Čtyři branky Rynoltic

Do druhé půle vstupovali domácí s jednobrankovým mankem. Řasnice má ve svém kádru spoustu šikovných hráčů, Rynoltice je ale i tak herně přehrávaly. Důkazem toho byla druhá půle. Na 3:1 vstřelil v 52. minutě Marek Tvrzník. O pět minut později dal kontaktní branku domácí Roman David. Poté byl ale zápas v režii hostujícího celku. V 60. minutě přidal branku na 4:2 Martin Kopic. Tlak Rynoltic ale nebyl u konce, protože v 70. a 73. trefil lídr tabulky ještě dvě branku. Míč za záda brankáře Brezováka dostal nejdříve Adam Ryšavý a poté Ondřej Karásek. Rynoltice si tedy z tohoto zápasu odvážejí tři body a navyšují tak svůj náskok před Osečnou a Novou Vsí.