22.kolo, Liberecký | Liberec | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Krásná Studánka B dotáhla ztrátu s Osečnou!

4

Do Krásné Studánky v tomto kole zavítala Osečná, která zde vyzvala místní "B-tým". Osečná stále bojuje o první místo. Krásná Studánka se zase pokouší dostat z dolní poloviny tabulky.

Čtyři branky Osečné

První půle byla v režii Osečné. Byla aktivnější a šla si za vítězstvím. V 6. minutě se trefil Jakub Švec a Osečná šla do vedení. O tři minuty později ale srovnal skóre Dominik Kulašiak. Jakub Švec se prosadil v 19. minutě a hned ve 20. minutě zvýšil na 3:1 Josef Tomáš. Hosté pokračovali v tlaku. Nikdo by se nedivil, kdyby skórovali víckrát. Do konce poločasu dokázali ale ze svých šancí vstřelit pouze jeden gól. A to když se ve 28. minutě prosadil Jakub Suchar. Do šaten se odcházelo za stavu 1:4 z pohledu Krásné Studánky.

Krásná Studánka dotáhla ztrátu!

Druhá půle vypadala, že si Osečná svůj tříbrankový náskok pohlídá. Nedokázala ale proměnit mnoho šancí a inkasovala v 65. miutě. To se prosadil Daniel Urban. Hosté najednou přestali hrát a to dalo šanci domácím. V 75. minutě se trefil Tomáš Macháček. Dotáhnutí třígólové ztráty završil v 80. minutě Jaroslav Kadeřábek, když proměnil pokutový kop. Osečná si nechala utéct tříbrankový náskok a bere tak stejně jako Krásná Studánka B pouze jeden bod.