22.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

První poločas rozhodl o vítězi! Domácí příznivci museli být nadmíru spokojeni.

2

Domácí rezerva Jiskry 2008, chtěla určitě splnit roli favorita a nechat si všechny body doma. Že se jim to, ale povede takovým rozdílem věřil málokdo.

Po poločase rozhodnuty!

Domácí Jiskra od začátku diktovala tempo zápasu. Předváděli kombinační hru a oproti soupeři z Libchav, kteří spíše míče pouze nakopávali měli více míč na svých kopačkách. A už v 8.mituně se domácí ujali vedení, když Zezulka po přihrávce za obranu krásným lobem překonal vyběhnutého hostujícího brankáře. 1:0

Na druhý gól se nemuselo dlouho čekat. V 16.minutě po krásné akci po straně a nahrávce do vápna střílel Ščambura, který však trefil pouze brankáře Fišera, který vyrazil míč jen k dobíhajícímu Ďurišovi a ten se nemýlil. 2:0

Domácí kontrolovali hru a soupeře nepustili do vetší šance. Když ve 30.minutě po odpískaném faulu na domácího hráče si postavil míč Pasker a přes zeď poslal míč do brány. 3:0

Do poločasu skóre měnilo ještě jednou. Krásnou střelou z dálky přímo do šibenice se trefil domácí Musil. 4:0

Domácí nepolevili!

Ve druhém poločase museli příznivci utkání na gól chvíli čekat. Ale byli to opět domácí, kteří v 70.minutě měnili skóre na světelné tabuli.

Když  se domácí Sčambura protáhl přes dva protihráče a střelou k tyči nedal Fišerovi šanci.5:0

V 84.minutě využili domácí svojí aktivitu ještě v jednu branku. Domácí Dzura krásnou nahrávkou nabídl gól Bednařovi, který z malého vápna ve své příležitosti nezaváhal. 6:0

V 85.minutě se nakonec dočkali i Libchavi. Po nakoplém míči domácí obrana zaspala a hostující Pulkrábek hlavou usměrnil skákající míč za záda Opravila. 6:1

Domácí si po zaslouženém vítězství připsali výhru a body do tabulky.

FC Jiskra 2008 B
Trenér Pavel Zach: S výkonem kluků jsme spokojeni. Hráli jsme to, co jsme si řekli v kabině a na co jsme se připravovali. I když musím říct, že nám to soupeř hodně usnadnil od samého začátku.

M. Opravil [-] - F. Vágner [-] , F. Matoulek [-] , M. Ježek [-] , P. Musil [-] (61. R. Halanič [-] ) , Z. Zezulka [-] (55. M. Bednář [-] ) , M. Ďuriš [-] (46. J. Dzura [-] ) , R. Žabka [-] (55. J. Ptáček [-] ) , K. Uhliř [-] , M. Ščambura [-] , J. Pasker [-]

TJ Sokol Libchavy B
D. Fišer [-] - J. Pulkrábek [-] , J. Hrabovský [-] (31. P. Síč [-] ) , M. Němeček [-] , J. Adamec [-] (63. R. Kalous [-] ) , T. Čada [-] , F. Sychra [-] (46. M. Abrahám [-] ) , P. Čeman [-] , M. Šalda [-] , M. Motyčka [-] , B. Pražák [-]

ŽK: 60. J. Pasker , 76. K. Uhliř , 85. M. Opravil - 75. J. Pulkrábek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: VŠETIČKA Vlastimil - NĚMEČEK Lukáš, ZEZULKA Zdeněk (N).