26.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Verměřovice si odvezli z Mistrovic velký příděl

5

Ve 26. kole se odehrálo ,,DERBY,, v Okresním přeboru II. třídy. Do Mistrovic, které jsou na třetím místě zajížděli poslední a jistě padající Verměřovice. První poločas se hosté z Verměřovic ještě drželi. Ale druhý poločas už na Mistrovice nestačily a odvezli si velký příděl obdržených branek.

Vyrovnaný první poločas

Domácí na svého soupeře vletěli hned od prvních minut a hned ve 2. minutě se dočkali první branky. Prosadil se Stejskal D. 1:0 Hned v 8. minutě se krásně do šibenice trefil Stejskal J. 2:0 Poté ale domácí polevili a Verměřovice toho dokázali využít. Ve 23. minutě po špatném výkopu domácího brankáře Lišky se dostal k míči Sklenář, který překopl Lišku a míč skončil v síti. 2:1 Hosté pokračovali ve své aktivitě. Nakonec to byli domácí, kteří vstřelili branku. Ve 37. minutě zvýšil skóre domácí Rada a bylo to opět o dvě branky. 3:1 Ve 45. minutě dokázali hosté snížit na rozdíl jedné branky. Trefil se Verměřovický Nastoupil. 3:2

Druhý poločas v režii domácích

Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivně. A v rozmezí deseti minut bylo rozhodnuto. V 56. minutě navýšil skóre utkání domácí Fajt. 4:2 V 58. minutě se prosadil svým druhým gólem v utkání Rada. 5:2 V 60. minutě navýšil skóre Stejskal D. 6:2 Hned o minutu později uzavřel hattrik v utkání domácí Rada. 7:2 V 68. minutě vsítil svůj druhý gól v zápase domácí Fajt. 8:2 Mistrovický gólostroj se zastavil na čísle devět, když v 86. minutě stanovil konečný výsledek Novotný. 9:2