17.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

--

Kashalupa rozhodl utkání!

5

Zápas mezi Tatenicemi a hostující Jablonné nad Orlicí rozhodl dvěmi gól Artem Kashalupa.

Po jedné brance na každé straně

V utkání 1.A třídy Pardubického kraje se utkaly týmy Tatenice a Jablonné nad Orlicí.

Hra začala rychle a hosté se dostávali do šancí. V 32. minutě se podařilo Artemu Kashalupovi prosadit se a dát gól, který poslal hosty do vedení. Domácí ale nevzdávali a po chvíli se jim podařilo srovnat skóre, když se trefil Miroslav Knápek.

Do konce poločasu už se nic podstatného nestalo a hráči šli do kabin za stavu 1:1.

Už jen gól hostů

Druhý poločas byl vyrovnaný a oba týmy se snažily prosadit. V 73. minutě se ale opět prosadil Artem Kashalupa, který vstřelil druhý gól pro hosty a rozhodl tak o výhře svého týmu. Domácí se snažili vyrovnat, ale hosté se drželi až do konce utkání. Tatenice tak utrpěly porážku a hosté si odvezli tři body.

TJ Jablonné nad Orlicí
Lukáš Krejsa: dali jsme gól po rohu, potom po chybě ve středu hřiště a tečované střele cca ze 20metru vyrovnali Tatenice Začátek 2.polocasu domácí lepší, ale bez šancí ..potom se nám podařila akce z levé strany a dali na 2-1. Zbytek zápasu jsme si už pohlídali bez větších šanci Tatenic.