26.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Těsný zápas pro Třemošnice

6

Ve fotbalovém zápase mezi týmy Lázně Bohdaneč a Třemošnice se jednalo o vyrovnaný a napínavý duel.

Oba týmy se snažily předvést svůj nejlepší výkon a získat cenné body. První poločas byl vyrovnaný, žádný z týmů nedokázal proměnit své šance a skóre zůstalo 0:0.

Ve druhém poločase se hra otevřela a oba týmy začaly být nebezpečné před brankou soupeře. Ve 62. minutě se podařilo hostům z Třemošnice prosadit. Jan Vančura využil příležitost a vstřelil jediný gól zápasu, který rozhodl o vítězství svého týmu.

Lázně Bohdaneč se snažily vyrovnat, ale jejich úsilí se nedařilo proměnit v branku. Obrana Třemošnice zůstala pevná a výsledek udržela až do závěrečného hvizdu. Třemošnice tak získala důležité tři body a mohla slavit vítězství 1:0 nad Lázněmi Bohdaneč.

Celkově to byl dobře odehraný zápas obou týmů, kde Třemošnice dokázala využít svou šanci a získat vítězství. Lázně Bohdaneč se sice snažily, ale tentokrát jim chybělo štěstí a přesnost při zakončení.

ŽSK Třemošnice
David Oswald: Soupeř měl víc ze hry, ale nám se podařilo vstřelit branku a se štěstím jsme přečkali závěr utkání