Čožík Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bělohrad - Jičín 3:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Lysá - Nymburk 0:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Hořice - Týniště 1:1 (1:0) 15.10. 16:00 -
N. Paka - Kalná 0:3 (0:1) 14.10. 16:00 -
Náchod - Dobruška 0:2 (0:1) 07.10. 10:15 -
D. Králové - Hořice 4:0 (2:0) 17.09. 16:30 -
Vysoká - Roudnice 3:1 (1:1) 26.08. 10:15 -
Č. Kostelec - Police 2:2 (0:0) 20.08. 17:00 -
Týniště - Kostelec 2:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Police - Rychnov 1:2 (1:1) 21.05. 17:00 -
L. Bohdaneč - Třemošnice 0:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Vrchlabí - Jičín 2:4 (2:1) 23.04. 17:00 -
Kopidlno - Nepolisy 3:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Trutnov B - Bělohrad 1:2p. (0:0) 01.04. 14:00 -
Miletín - Č. Skalice 0:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Kosičky - Kalná 2:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Broumov - Bělohrad 2:0 (1:0) 23.10. 15:00 -
Č. Skalice - Bělohrad 3:0 (2:0) 09.10. 15:30 -
Miletín - Sobotka 4:3p. (0:0) 24.09. 16:30 -
Býchory - Sl. Poděbrady 1:0 (0:0) 18.09. 16:30 -
Chrastava - Vesec 4:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Trutnov B - Železnice 2:1p. (0:1) 28.08. 17:00 -
Vrchlabí B - Kosičky 5:2 (3:1) 21.08. 17:00 -
Třebechovice - Náchod B 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Zdelov - Opočno 3:9 (1:3) 06.08. 17:00 -
Železnice - Úpice 4:2 (2:1) 29.05. 17:00 -
N. Paka - Kalná 3:2 (2:1) 14.05. 17:00 -
Bělá - Rychnov 3:0 (1:0) 07.05. 17:00 -
Stěžery - Kosičky 5:0 (1:0) 01.05. 17:00 -
Opočno - Javornice 0:4 (0:0) 23.04. 17:00 -
Úpice - D. Králové B 2:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Kalná - Miletín 1:0 (1:0) 27.03. 16:00 -
Ohnišťany - Malšova Lhota 1:4 (1:3) 06.11. 14:00 -
Lužec - Převýšov 2:5 (0:3) 30.10. 14:00 -
Klamoš - Kratonohy 9:1 (3:0) 23.10. 14:30 -
Nepolisy B - Kobylice B zrušen -
Nové Město - Starý Bydžov 1:0 (0:0) 02.10. 16:00 -
Ohnišťany - Chlumec C 2:4 (1:4) 18.09. 16:30 -
Chlumec C - Cidlina B 0:3 (0:2) 16.09. 17:00 -
Roudnice B - Lhota 3:0 (1:0) 04.09. 17:00 -
Lovčice - Malšova Lhota 0:2 (0:1) 14.08. 17:00 -
Nepolisy B - Lužec 8:1 (4:1) 08.08. 17:00 -
Nechanice - Kobylice B zrušen -
Dohalice B - Lhota B 8:0 (3:0) 10.10. 15:30 -
Prasek - Chlumec C 2:3 (0:2) 03.10. 16:00 -
Vysoká B - Myštěves 5:3 (2:3) 27.09. 16:30 -
Kunčice B - Libčany B 1:0 (1:0) 06.09. 17:00 -
Malšova Lhota B - Olympia HK B 2:7 (2:2) 23.08. 17:00 -
Dobřenice - Sendražice 2:1 (1:0) 22.08. 17:00 -
Chlumec B - Malšova Lhota 5:0 (2:1) 15.06. 17:00