8.kolo, Středočeský | Příbram | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Drahlín ani tentokrát neprohrál

0

O druhém říjnovém víkendu  se na domácí půdě Drahlína představila Višňová. Tým, který minulou sezonu hrál rovněž III. třídu, sk. B

Rychlý start zápasu

Úvod zápasu se odehrával především ve středu hřiště. Ani jeden z týmů nedokázal vymyslet žádnou průnikovou přihrávku a oba celky kazili i krátké příhry. I přes tento fakt přišel první gól poměrně brzo. V osmé minutě se trefil Michal Pachole. Ale ani vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Sláma střelou z 25ti metrů k levé tyči srovnal skóre. Aby toho v prvním poločase nebylo málo tak Daniel Bartůněk svým prvním gólem v zápasu navýšil skóre na 2:1. Další gól mohl přidat Lebeda, kterého našel Ježek samotného před brankářem, ale proti byla konstrukce branky.

Nudnější polovina

Na startu druhého poločasu bylo na domácím Drahlínu vidět chuť navýšit skóre a utkání dohrát v naprostém klidu.  Šance přicházely, ale gól na sebe nechával dlouho čekat. Do branky se trefil až v 78. minutě znovu Bartůněk.  Nudnější druhý poločas spěl ke konci, ale dvě branky nás ještě měly čekat. Po centru Ježka se hlavou trefil Srch a bylo to 4:1. V devadesáté minutě ještě upravil skóre hostující Boukal a domácí Drahlín mohl zvítězit 4:2.

Sokol Drahlín
Radek Lebeda (Kapitán - Drahlín): Odehráli jsme utkání s kvalitním soupeřem, který hrál vysunutý pressing a dostával nás často pod tlak. V tomto zápase jsme až zbytečně chybovali v rozehrávkách a ztráceli tak mnoho balónů a dostávali tím soupeře do hry. I nadále si držíme skvělou bilanci bez prohry a doufám, že naši šňůru natáhneme i v dalším utkání ve Zduchovicích

J. Cifrain [-] - F. Ježek [-] - M. Pachole [-] - M. Dohnal [-] , J. Dobák [-] (75. F. Štefány [-] ) , R. Lebeda [-] - O. Plecitý [-] , D. Bartůněk [-] , K. Štefány [-] (60. J. Štefan [-] ) , D. Srch [-] , M. Kasl [-]

FC Višňová
D. Švehla [-] - O. Matějka [-] , L. Holubec [-] , V. Korynta [-] (82. R. Šebesta [-] ) , J. Sláma [-] , J. Kotáb [-] , Z. Boukal [-] , D. Kočí [-] , L. Kuban [-] , F. Černý [-] , Z. Černý [-]

ŽK: 18. J. Sláma , 55. Z. Černý .
Místo: TJ Sokol Drahlín. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Švidkov Jiří - SVOBODA Jakub, VAVROCH Antonín (N).