21.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Lišov doma zvítězil

17

Hned na začátku utkání vstřelil rychlou první branku Smetana a hosté šli do vedení. Domácí ovšem stačili vyrovnat na 1:1. Ve druhém poločase se v samém začátku prosadil Červenka a vzápětí vyrovnal Kukla. Do vedení dostal domácí tým Koláček a Červenka dalším gólem vítězství pojistil. V dalším kole čeká Mladou Vožici utkání s Chýnovem, který se drží na druhé příčce a Lišov pojede vybojovat tři body do Tábora.

SK Lišov
Zdeněk Mikoláš (trenér): Utkání jsme nezačali dobře a ve druhé minutě jsme prohrávali. Poté jsme hru zpřesnili a vyrovnali gólem Hlaváče. Na začátku druhé půle jsme šli do vedení po gólu Červenky, ale soupeř vzápětí vyrovnal. V 56. minutě Míra Koláček dostal náš tým do vedení a výhru pečetil v 65. minutě Červenka.