29.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Hradec spojil oslavy titulu s vítězstvím nad Juniorem

46. J. Jaroš , 67. M. Toman - 89. O. Chalupa
18

Díky zaváhání Olešníku mohl Hradec v nedělním zápase s Juniorem v poklidu hrát svojí hru, která ho zdobila celý rok.v

Branka do šatny

Po počátečním tlaku Junioru se do hry dostali i domácí, kteří zasypávali branku Kozlíka svými pokusy. V největší šanci ale Kozlík hosty podržel. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, tak se do hry vložil Jaroš, který v nastavení poločasu poslal domácí do vedení.

Oslavy jsou tady

Vstřelená branka na konci poločasu domácí nakopla a po přežití šance Bílého, kterou domácí odpálili z brankové čáry, přišla smršť šanci, ze které vyšel jako hvězda brankář Kozlík. Kouzlo brankáře Junioru odčaroval až v 67. minutě Toman, který těžil z pěkné kombinace celého týmu. Hosté se v závěru zmohli jen na snížení, které po přihrávce Bílého zajistil Chalupa. Inkasovaná branka ale nezměnila nic na tom, že Hradec si připsal tři body a s vítězstvím mohla začít oslava mistrovského titulu.

FK Jindřichův Hradec 1910
FB Jindřichův Hradec: Vítězství 2:1 a oslavy mistrovského titulu! V dnešním zápase se nejdříve prosadil Jaroš, na 2:0 zvýšil Toman a hosté pouze v závěru korigovali. Děkujeme všem fanouškům za podporu, a kdo dnešní zápas nestihl, nemusí smutnit. Pohár vám znovu ukážeme po posledním domácím zápase s Olešníkem

FK Junior Strakonice
Jiří Cibulka - vedoucí mužstva: První desetiminutovka patřila překvapivě nám, ale poté domácí postupně přebírali iniciativu a ve 20. minutě se jim naskytla první gólová situace, ale Kozlík vykouzlil parádní zákrok. Ve 35. minutě se Chalupa odhodlal za vápnem vystřelit, ale jeho střela těsně minula cíl. Do konce poločasu vyvinuli domácí velký tlak, to když jsme hráli chvíli o deseti, za lajnou byl ošetřován Jandera, ale jejich zakončení bylo velice nepřesné. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, tak v poslední minutě poločasu střílí domácí Jaroš první gól domácích 1:0. V 50. minutě po rohovém kopu Bílý ze strany vystřelil, brankář míč neudržel a dorážku Mášky vykopl obránce z brankové čáry a hned z protiútoku šel z poloviny hřiště sám na Kozlíka Votava a ten opět skvělým zákrokem střelu mířící do branky vytáhl na rohový kop. Mezi 50. a 55. minutou si domácí vytvořili tři gólovky a Kozlík si s nimi poradil skvěle. Ovšem v 65. minutě už kapituloval, když se domácí prokombinovali až do branky 2:0. Hosté hráli pořád trpělivě a v 71. minutě domácí brankář si chtěl udělat parádičku, kterou mu vystihl Štoger, přihrál Bílému a ten brankáře nedokázal překonat. V 86. minutě Lízal výbornou přihrávkou poslal Bílého do brejku, ale pro něj byla branka domácích dnes zakletá. V 88. minutě Vondrák získal na půlce balon, posunul ho do křídla na Bílého a ten přesnou přihrávkou našel na vápně nabíhajícího Chalupu, který zakončil přesně 2:1. Domácí byli po většinu času lepším týmem a od vyššího rozdílu branek nás zachránil výborně chytající Kozlík.

J. Hulík [-] - J. Jaroš [-] (72. K. Strejček [-] ) , M. Völfel [-] , M. Toman [-] (72. O. Blažek [-] ) , J. Madar [-] (85. M. Petr [-] ) , F. Waník [-] , J. Škarda [-] (85. P. Hauser [-] ) , M. Janák [-] , F. Votava [-] , J. Rejthar [-] (72. P. Fical [-] ) , P. Koktavý [-]

J. Kozlík [-] - P. Rybák [-] , V. Mrkvička [-] (81. M. Linhart [-] ) , R. Jandera [-] , J. Máška [-] , K. Krejčí [-] (70. Š. Vondrák [-] ) , M. Štöger [-] (77. L. Lízal [-] ) , T. Bílý [-] , O. Chalupa [-] , L. Pomej [-] , J. Smola [-]

ŽK: 91. L. Pomej .
Hráči zápasu: M. Toman .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Krčín Jan - NEDVĚD Petr, ŠŤASTNÝ Radek.