28.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Hluboká porazila trápící Dražice

4. T. Pecka (p.) , 54. P. Hájek , 84. T. Pecka , 88. P. Hájek
17

V týdnu vítězství v poháru, v sobotu do Dražic. Program hráčů z podzámčí pokračoval o víkendu v plném proudu.

Stříleli pouze hosté

Kdo nestihl začátek, tak ve čtvrté minutě přišel o první branku. Sudí Kollmann totiž nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil za hosty Pecka. Domácí branka nepoložila a dokázali s hosty hrát více než vyrovnanou partii během zápasu. Prosazovali se ale pouze hosté, kteří v 54. minutě zvýšili zásluhou Hájka na 2-0. Domácí poté otevřeli hru a chtěli se zápasem něco udělat, ale marně. V závěrečné desetiminutovce se totiž nejprve podruhé prosadil Pecka a o čtyři minuty později napodobil svého spoluhráče také Hájek. Hluboká tak dokázala zvítězit 4-0 a díky zaváhání Olešníku ztrácí na druhé místo už pouhopouhé tři body.

TJ Dražice
J. Počinek [-] - M. Horka [-] (69. O. Řezník [-] ) , T. Běhoun [-] (79. V. Holub [-] ) , J. Svojše [-] , R. Vačlena [-] , J. Štecher [-] , M. Stuchlík [-] (87. E. Böhm [-] ) , P. Novotný [-] , M. Pražma [-] , V. Studenovský [-] , D. Štecher [-]