26.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

Třeboň veze z Dražic tři body

23. J. Zavadil , 54. M. Průcha , 77. L. Hromádka (p.)
19

Dražice na jaře je zatím bez formy a domácí zápas s Třeboní, tak stanovil jasného favorita.

Tři body pro Jiskru

Domácí vstoupili do utkání aktivně a dokázali si tvořit šance hlavně ze standardních situací. Chybělo tomu ale buď přesné zakončení, nebo hlavička někoho jiného, než hráče hostující Jiskry. Po dvaceti minutách ale převzali otěže zápasu hosté, když brankáře Počínka překonal Zavadil. První poločas poté přinesl šance na obou stranách, ale žádná střela se už do poločasu neujala.

Druhý poločas začali naopak aktivněji hosté, kteří navíc po devíti minutách zvýšili svůj náskok, když se prosadil nikým nezachycený Průcha. Tato branka, jako by zadupala šance Dražic do země a kalich hořkosti si domácí vypili v 77. minutě, kdy sudí Kaštánek nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil kapitán Hromádka. Třeboň tak zvítěz 3-0 a Dražice protahují svojí sérii bez bodu už na sedm zápasů.

TJ Dražice
J. Počinek [-] - J. Svojše [-] , M. Šimák [-] , M. Horka [-] (64. T. Běhoun [-] ) , J. Štecher [-] , M. Mareš [-] (85. V. Holub [-] ) , P. Novotný [-] , M. Pražma [-] , V. Studenovský [-] (75. D. Tůma [-] ) , T. Bareš [-] , D. Štecher [-]