16.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A, 2022-2023

--

--

1. J. Pavlík , 10. J. Trnka , 19. T. Kučina , 40. M. Šinágl , 52. M. Kobík , 54. J. Pavlík , 61. J. Trnka , 62. L. Novotný - 81. F. Hron , 84. F. Hron
2

V prvním poločase čtyři, ve druhém taky čtyři. Domácí zápas proti Vysokému Chlumci vyšel Obořišti na výbornou! Mrkněte na fotky a report, který nám zaslal Lukáš Novotný.

První poločas

Hned v první šanci zápasu se po centru Jakuba Trnky ml. dostal do šance Honza Pavlík a jeho hlavička zapadla přesně k tyči chlumecké brány. 1.minuta 1:0

O chvíli později si role vyměnili, při "ťukesu" po zemi Pavlík v roli nahrávacího a Trnka ml. zvyšuje skóre. 10.minuta 2:0

Přihrávkou do slibné šance nepohrdl Tomáš Kučina a přidal třetí gól domácích. 19.minuta 3:0

I hosté ale své příležitosti měli, s pomocí břevna krotil Švehla ostře padající míč a horní tyč se třásla ještě dlouho poté co ji napálil chlumecký František Hron. Obořiště nepřidalo gól po úniku Novotného ani po situaci, kdy se Radek Řechka objevil sám před prázdnou bránou. Až před přestávkou si na přímý volný kop seběhl Marek Šinágl a prostřelil Kutnara. 40.minuta 4:0

Druhý poločas

Individuální akci předvedl na začátku druhé půle Matěj Kobík, který z poloviny hřiště prošel vše co mu stálo v cestě a sebevědomě zakončil. 50.minuta 5:0

V tuto chvíli totální prostupnost chlumecké obrany dokázal využít podruhé v zápase Honza Pavlík. 54.minuta 6:0

A taktéž podruhé v zápase skóroval i Jakub Trnka ml. 61.minuta 7:0

Po chvíli připravil Pavlík gól před prázdnou bránu Lukášovi Novotnému. 62.minuta 8:0

A před opuštěnou klec dostal od Pavlíka dárek i Venca Vobr, gól ale neplatil pro ofsajd.

Tempo hry začalo pomalu uvadat a po nevyužité šanci Chlumce se už v další trefil František Hron. 81.minuta 8:1

Hron chytil slinu, netrvalo dlouho a trefil se znovu. 84.minuta 8:2

Na zdramatizování zápasu to bylo už ale pozdě. Zbytečné fauly a dohady hlavně z obořišťské strany pak udělaly kaňku na jinak pěkném zápase.

Za zvuku vítězného pokřiku, dvou obřích transparentů a odpálení pyrotechniky pak domácí fotbalisti poděkovali fanouškům za podporu v celé sezóně. Místní DJ svými komentáři a ozvučením pozvedl utkání na úplně jinou úroveň. Děkujeme! Po zápase pak přišla dobrá zpráva z Dolních Hbit, které porazili petrovické béčko a Obořiště tak zůstane na třetím místě bez ohledu na poslední zápasy. Chorály a pokřiky pak zněly ze hřiště dlouho do noci.

ZASLAL: LUKÁŠ NOVOTNÝ

FK Obořiště 1920
J. Švehla [-] - M. Šinágl [-] , J. Trnka [-] - M. Votruba [-] , J. Trnka [-] , L. Salinger [-] , V. Vobr [-] , J. Pavlík [-] , L. Novotný [-] , T. Kučina [-] - R. Řechka [-]

SK Vysoký Chlumec
L. Kutnar [-] - J. Šembera [-] , R. Křížek [-] , S. Havel [-] , J. Mrázek [-] - M. Rosa [-] , J. Beňo [-] , Z. Matucha [-] , O. Kopka [-] - T. Matucha [-] , F. Hron [-]

ŽK: 59. M. Kobík - 87. O. Kopka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Ledínský Václav - NOVOTNÝ Karel (N), JOHÁNEK Robert (N).